Robotická sekačka AL-KO Robolinho® 500 Vision
Kód: AL114169Detailní popis produktu
Bezdrátové sečení s novou robotickou sekačkou Robolinho® 500 VISION
Těšte se na jednoduchou a přímočarou instalaci. Nová robotická sekačka Robolinho® 500 VISION od AL-KO pracuje bez ohraničujícího drátu nebo referenční stanice. Jednoduše ji umístěte na trávník a začněte sekat. Hranice trávníku jsou detekovány kamerou – vhodné pro jednodušší, jasně vymezené oblasti. Naše inovativní robotická sekačka využívá 2megapixelovou širokoúhlou kameru ke skenování okolí a podle toho upravuje své chování při sečení. Automatická detekce hranic trávníku pomocí kamery – detekuje a vyhýbá se jak stacionárním, tak i pohyblivým objektům. Zařízení dokáže sekat v rovnoběžných liniích, což vašemu trávníku dodá perfektní vzhled (sekání v liniích se doporučuje pro linie s maximální délkou 20 m a pro relativně rovné plochy – v ostatních případech je možné přepnout i na náhodný provoz). S šířkou sečení 21 cm lze efektivně udržovat pozemky o rozloze až 500 m². Snadno zvládnete svahy až do sklonu 35 %. Maximální pokrytí plochy lze snížit úpravou designu zahrady a počtu a velikosti překážek.
Inteligentní péče o zahradu a chytré zahradničení jsou součástí současnosti s Robolinho® 500 VISION: AL-KO Smart Garden: Díky AL-KO inTOUCH (Google Play Store / Apple App Store) lze robotickou sekačku integrovat do domácí Wi-Fi sítě a ovládat ji pomocí chytrého telefonu a integrací s chytrou domácností, jako je nativní integrace s Amazon Alexa, Google Home a IFTTT, a také přímý přístup k našemu API pro integraci do vašich vlastních řešení chytré domácnosti nebo oblíbených open source systémů chytré domácnosti, jako je Home Assistant. > Číst dále. Tichý a bezemisní provoz této robotické sekačky zajišťují její elektromotory s hlučností 64 dB(A), které jsou poháněny výkonnou lithium-iontovou baterií s dlouhou životností 18 V / 36 V, 5,0 Ah / 2,5 Ah. Baterii lze snadno vyjmout ze zadní strany a použít v kompatibilních zařízeních této řady.
Výšku sečení lze nastavit v krocích od 30 mm do 60 mm, což vám umožní přizpůsobit délku trávníku vašim osobním preferencím. Osvědčený systém sečení s dvojitým nožem AL-KO zajišťuje perfektní sekání a výsledná posekaná tráva se v žacím ústrojí rozdrtí a vrátí zpět na trávník jako organické hnojivo. S robotickou sekačkou Robolinho® 1000 Vision proto nemusíte posekanou trávu likvidovat.
LED světla se používají za špatných viditelných podmínek, například ráno nebo večer. Naše robotická sekačka zvládne průjezdy od 100 cm a je odolná proti stříkající vodě dle IPX4. Pomocí dodaných zónových značek lze sekat dvě sekací plochy spojené přímou cestou (např. jednu sekací plochu vlevo a druhou vpravo od vjezdu do garáže).
Hlavní výhody
- Automatické sečení s šířkou sečení 21 cm pro menší, jednoduché a dobře ohraničené trávníky do 500 m²
- Automatická detekce hranic trávníku pomocí kamery
- Čisté sečení v paralelních liniích nebo volitelně v náhodném režimu
- Snadná instalace, protože není potřeba ohraničující drát ani referenční stanice
- Překážky jsou automaticky detekovány a objížděny vestavěnou kamerou
- Snadno vyjímatelná baterie 18 V/36 V, 5,0/2,5 Ah, lze použít k provozu kompatibilních zařízení v systému AL-KO 18/36 V „1 baterie - 2 napětí“ během přestávek Robolinho®
- Automaticky aktivovaná LED světla za snížené viditelnosti
- Dvě zóny sečení propojené přímou cestou lze konfigurovat pomocí dodaných zónových značek
- Pohodlná konfigurace a ovládání prostřednictvím aplikace AL-KO inTOUCH®
Charakteristické vlastnosti

Technologie VISION
Inovativní robotická sekačka Robolinho® VISION využívá nejmodernější neuronovou síť s Full HD širokoúhlou kamerou k zachycení a interpretaci prostředí a podle toho upraví chování při sečení.
Automaticky detekuje hranice trávníku pomocí kamery, takže je ideální pro zahrady s jasnými hranicemi, jako jsou okraje trávníku, zdi a ploty. Aby bylo zajištěno soukromí, sekačka snímá pouze plochu trávníku přímo před sekačkou. Zpracovává také obrazová data lokálně a nahrává je do služby AL-KO Smart Cloud nacházející se v EU, pouze s výslovným souhlasem.
Díky LED osvětlení pro obtížné světelné podmínky, jednoduché neinvazivní instalaci, kamerové navigaci a rozpoznávání objektů je určena pro menší, vizuálně dobře definované trávníky do 1 000 m².
Je také vybavena vyměnitelným akumulátorem AL-KO 18 V/36 V (1 akumulátor/2 napětí) a ochranou proti vodě IPX4, což z ní činí všestrannou a spolehlivou volbu pro snadnou péči o váš trávník.

Sekání ve vzoru písmene U
Díky pokročilé technologii algoritmů dokáže sekat ve tvaru písmene U, zlepšit míru pokrytí sečení a ušetřit čas. Optimalizované sečení v pásech u sekačky Robolinho® VISION přináší nejlepší výsledky na menších, rovných trávnících. Pro úplné pokrytí může být vyžadováno více průchodů pod různými úhly.

Vizuální detekce překážek a nastavení více zón
Robolinho® VISION využívá svou kameru k detekci stacionárních a pohybujících se objektů a k tomu, aby na ně mohl rychle reagovat a vyhnout se jim. Kromě toho je možné aktivovat možnost, aby Robolinho® VISION posekal více zón. Na trávník lze umístit směrové značky, které označují cestu z jedné zóny do druhé, kterou Robolinho® VISION může využít pro cestování ze zóny A do zóny B a zpět. Každá sekačka je v rozsahu dodávky vybavena 3 směrovými značkami.

Vyměnitelný akumulátor
Systém vyměnitelných akumulátorů AL-KO 18 V/36 V (1 akumulátor/2 napětí) nabízí bezproblémové pohodlí. Při přestávkách lze akumulátor jednoduše vyjmout ze zadní části Robolinho® a používat k napájení kompatibilních ručních zařízení – Robolinho® slouží také jako nabíjecí stanice, takže není potřeba žádný druhý akumulátor.

Vyvinuto v Německu, vyrobeno v Rakousku
Spojení německého inženýrství (vývoj) a rakouské kvality výroby (od roku 1966) u produktů AL-KO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718067385 |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Kapacita sečení (+/- 20%): | 500 m² |
| Šířka záběru: | 20 cm |
| Typ ohraničení: | virtuální, technologie VISION |
| Rozpoznávání objektů: | nárazník + systém VISION |
| Typ akumulátoru: | Lion, 18V |
| Kapacita akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Přibližná doba sekání na jedno nabití: | 54 min. |
| Přibližný doba nabíjení: | 96 min. |
| Výška sečení: | 30 - 60 mm |
| Maximální sklon pracovní plochy: | 35 % |
| Nastavení výšky sečení: | manuální |
| Způsob sečení: | systematický, vzor písmene U |
| Hmotnost: | 17,4 kg |
| Rozměry balení - d x š x v: | 62 x 42 x 28 cm |
| Max. hladina hluku: | 64 dB(A) |
| Konektivita: | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Ovládání: | Klávesnice / aplikace AL-KO inTOUCH |
| Technologie dvojitého nože: | ✅ |
| Technologie RTK: | ❌ |
| Režim ECO: | ✅ |
| Rozsah dodávky: | . |
| Základnová stanice: | ✅ |
| Šrouby pro ukotvení nabíjecí stanice: | ✅ |
| Napájecí jednotka: | ✅ |
Představení robotické sekačky AL-KO Robolinho® 500 Vision
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



