Možnosti platby

V našem e-shopu se setkáte s těmito platebními podmínkami:

HOTOVĚ
V případě osobního odběru zboží na některé z našich kamenných prodejen.
V případě dopravy HobbyExpres našemu pracovníkovi při předání a převzetí zboží.

 

PŘEVODEM Z ÚČTU NEBO QR KÓDEM
V závěrečném kroku objednávky Vám zobrazíme QR kód pro platbu. Zároveň od nás po ukončení procesu objednávky obdržíte prostřednictvím e-mailu zálohovou fakturu pro provedení platby.
Expedujeme ihned po připsání příslušné částky na náš účet.

 

DOBÍRKOU
Zboží platíte přepravní společnosti při předání a převzetí zboží.
Poplatek za platbu dobírkou je 69,- Kč

 

ON-LINE PLATBY 
Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

ON-LINE PLATBA KARTOU
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga_2

 

APPLE PAY
Apple Pay je platební metoda, která umožňuje zákazníkům jednoduché placení pomocí karty uložené v Apple Wallet. Zákazník nemusí opisovat číslo karty ani další údaje. Pro zobrazení služby je potřeba mít k dispozici webový prohlížeč Safari a zařízení od společnosti Apple, které disponuje Touch ID nebo Face ID.

apple-pay

 

GOOGLE PAY
Google Pay je platební metoda, která umožňuje zákazníkům jednoduché placení pomocí karty uložené v Peněžence Google. Zákazník nemusí opisovat číslo karty ani další údaje. Pro zobrazení služby je potřeba mít k dispozici podporovaný webový prohlížeč (Chrome, Safari, Firefox, Edge, Opera nebo UC), nebo zařízení s OS Android nebo Wear OS. Pro funkčnost této platební metody je nezbytné nejprve uložit platební kartu do Peněženky Google.

 google-pay

 

ON-LINE BANKOVNÍ PŘEVOD
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

comgate-banky-cz_3
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

ODLOŽENÁ PLATBA
Odložená platba Vám umožňuje odložit úhradu nákupu až o několik dnů. Jedná se o moderní platební nástroj sloužící jako alternativa pro dobírku. Prostřednictvím platební brány ComGate Vám nabízíme odloženou platbu od Twisto, Skip Pay (dříve mallpay) a Equa bank (PlatímPak).

odlozena platba 

  

KONTAKTY:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

NÁKUP NA SPLÁTKY
Nákup na splátky pro nás zajišťuje společnost  ESSOX s.r.o. Společnost ESSOX s.r.o. vznikla v roce 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. Dnes spadá do finanční skupiny Komerční banky a Société Générale a patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v celé České republice.

 

ROZLOŽENÁ PLATBA
Rozložte si platbu za zboží podle vašich představ. Můžete si vybrat, zda za svůj nákup zaplatíte najednou nebo si jeho cenu rozložíte až na čtyři platby. A zcela bez navýšení! Stačí, když si při placení na e-shopu zvolíte tuto novou platební metodu, která pokrývá nákup od 2 000 do 30 000 Kč. Velkou výhodou je, že celý proces je rychlý, jednoduchý a plně online.

 ESSOX_banner_rozlozena platba 40

 

NÁKUP NA SPLÁTKY
Tato platební metoda Vám pomůže efektivně rozložit nákup do pravidelných splátek. Pomocí tohoto produktu lze financovat zboží od 2 000 Kč až do 500 000 Kč. Mezi hlavní výhody patří volitelná délka splácení od 2 až do 84 měsíců, možnost uzavřít smlouvu na internetu, bez ručitele, nulové poplatky za vyřízení smlouvy, pevná úroková sazba po celou dobu splácení, možnost předčasného splacení po celou dobu trvání úvěru a navíc možnost sjednání pojištění schopnosti splácet.

 ESSOX 40

 

KONTAKTY:
ESSOX s.r.o.
F. A. Gerstnera 52, 370 01 České Budějovice
E-mail: zakaznickyservis@essox.cz
Tel: +420 389 010 422