Robotická sekačka ANTHBOT M5 LiDAR
Kód: MMLUBA35001Detailní popis produktu
ANTHBOT M5 LiDAR - robotická sekačka s LiDAR a kamerovou navigací
ANTHBOT M5 LiDAR je ideální volbou pro automatizované sečení trávníků s rozlohou až 500 m². Nemusíte nic složitě nastavovat – o navigaci se sama postará díky pokročilému 360° LiDARu, který v kombinaci se dvěma 3D kamerami, umělou inteligencí a kompaktní velikostí zajišťuje dokonalou orientaci v prostoru, úzkých průjezdech a rozích. Díky této technologii se sekačka plynule vyhýbá překážkám, pracuje maximálně efektivně a udržuje trávník v rovnoměrně posekaném stavu.
Charakteristické vlastnosti


Kompaktní a výkonný
M5 je navržený speciálně pro menší trávníky, kde oceníš jeho obratnost, jednoduché ovládání a spolehlivý výkon. Díky kompaktním rozměrům se snadno pohybuje i v užších místech a kolem překážek. I přes svou velikost nabízí M5 skvělé výsledky při každodenní péči o trávník. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí praktické, výkonné a úsporné řešení pro menší zahradu.

Dosáhne i do úzkých rohů a cestiček
Robotická sekačka M5 je mimořádně kompaktní, takže se snadno dostane i do těsných rohů, úzkých průchodů a zahradních cestiček, kam se větší modely často nevejdou. Díky tomu pomáhá udržet trávník upravený i v hůře dostupných místech. Její malé rozměry zároveň usnadňují přenášení i skladování. Po skončení práce ji jednoduše uložíš do garáže, zahradního domku nebo jiného menšího prostoru, aniž by zbytečně zabírala místo.

Silný hráč ve své třídě
M5 je vybavena výkonným žacím kotoučem s 5 břity a šířkou záběru 20 cm, díky kterému zvládá pravidelné a přesné sečení i na menších trávnících. Pohybuje se plynule po souvislé trase ve tvaru písmene U, takže pracuje efektivně a bez zbytečného vynechávání míst. Za hodinu dokáže posekat až 150 m², takže bude tvůj trávník upravený včas a bez námahy. Výsledkem je rovnoměrně zastřižený, čistě vypadající trávník, který působí udržovaně každý den.
Hlavní výhody robotické sekačky LUBA 3 AWD 1500
- Bez instalace obvodového drátu
- Navigační systém 360° LiDAR, AI Vision a NetRTK
- Pro rozlohu trávníku až 1500m2
- Bez nutnosti instalovat fyzickou RTK referenční stanici
- Systém pohonu všech čtyř kol (AWD)
- Vyjede svah se sklonem až 80% (38°)
- Záběr sečení 400 mm
- Výška sečení 25-70 mm (elektronicky nastavitelná)
- Ovládání Mammotion aplikací
- Adaptivní výkon sečení trávy
- Automatické dobíjení
- Plánovač sečení
- Správa oblastí sečení a no-go zón
- Až 30 oblastí sečení trávy
- Konektivita 4G, Wi-Fi, Bluetooth
- Přesné polohování i pod stromy
- Integrované doplňkové světlo
- Technologie tisku na trávník
- No-Go zóny, virtuální zdi, dešťový senzor, senzor zdvihu a náklonu
- Podpora hlasových asistentů Alexa a Google Assistant
- Systém proti krádeži s GPS sledováním
- Geofence alarm při opuštění vymezené zóny
- Kompatibilita se systémem Airtag (Airtag není součástí balení)
Obsah balení
- 1× robotická sekačka LUBA 3 AWD 1500
- 1× nabíjecí základna
- 1× stříška k nabíjecí základně
- 1× napájecí adaptér k nabíjecí základně
- 1× náhradní sada nožů
- 1× sada nářadí a šroubů
- 2× bezpečnostní klíč
- 1× návod

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotické sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 6978266640381 |
| Typ ohraničení: | Virtuální vodič |
| Maximální doporučená plocha sekání: | až 1500 m2 |
| Aplikace: | Mammotion App |
| Polohování a navigace: | 360° LiDAR, AI Vision (dual-camera) |
| LiDAR dosah: | 70 m |
| LiDAR FOV: | 360° x 59° |
| Konektivita: | 4G / Wifi / Bluetooth |
| 4G modul: | standard, 3 roky data zdarma, omezení 60 minut streamování FPV režim měsíčně |
| RTK služba: | ne |
| Firmware Update: | FOTA |
| Hlasové ovládání: | Alexa a Google Assistant |
| Pohon kol: | nezávislý pohon všech kol - AWD |
| Počet žacích kotoučů: | 2 |
| Počet nožů: | 6 ks na každém kotouči (celkem 12 nožů) |
| Šířka sečení: | 400 mm |
| Výška sečení: | 25 - 70 mm |
| Adaptivní výkon sečení trávy (dle hustoty): | 2700 ot./min nebo 3000 ot./min. |
| Maximální sklon pracovní plochy: | 80% - 38° |
| Baterie: | Li-ion 9,4 Ah |
| Doba práce na jedno nabití: | 135 min. |
| Doba nabíjení: | 90 min. |
| Maximální počet oblastí: | 15 |
| No-Go zóny: | ano |
| Virtuální zdi: | ano |
| Tisk na trávník: | ano |
| DropMow: | ano |
| Vizuální monitorování: | ano |
| Plánovač sečení: | ano |
| Dešťový senzor: | ano |
| Hlučnost: | 60 dB(A) |
| Maximální překonání překážky: | 50 mm |
| Minimální šířka průjezdu: | 70 cm |
| Automatické dobíjení: | ano |
| Dobíjení mimo špičko: | ano |
| Senzor zdvihu a náklonu: | ano |
| Voděodolnost: | LUBA IPX6 (v pracovní poloze) |
| Hmotnost: | 18,6 kg |
| Rozměry - d x š x v: | 690 x 513 x 273 mm |
Robotická sekačka LUBA 3 AWD
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



