Stihl Kit Care & Clean MS Plus

 
 
  • Sada čisticích a ošetřovacích prostředků pro motorové pily STIHL
  • Pro profesionální i soukromé aplikace
  • Sada obahuje: STIHL VarioClean Eco, čisticí kartáček, mycí sáček z mikrovlákna
  • Odstraňuje nečistoty důkladně a jemně
  • Snadné čištění vzduchového filtru HD2
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 512,40 Kč bez DPH
620 Kč
Kód produktu ST07825168607
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz
Kategorie Čistící prostředky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

STIHL Care & Clean Kit MS Plus je tou správnou volbou pro důkladné čištění a péči o vaši řetězovou pilu STIHL . Pravidelnou péčí o vodicí lištu, kryt řetězového kola, žebra válce, pouzdro a vzduchový filtr podpoříte dlouhou životnost a výkon vaší motorové pily. Ve výhodném balíčku STIHL Care & Clean Kit MS Plus máte ty správné čisticí a ošetřující prostředky společně v jedné praktické sadě.

Nejprve můžete uvolnit případné hrubé nečistoty v drážce vodicí lišty, na olejovém otvoru nebo na žebrech válce vaší motorové pily STIHL. Ty lze seškrábnout kovovou čepelí škrabky na drážky a uvolněné částice nečistot vykartáčujete plastovými štětinami čisticího kartáčku. Poté nastříkejte všechny díly speciálně vyvinutým, šetrným univerzálním čisticím prostředkem STIHL VarioClean Eco , jehož složky jsou z 92 % přírodního původu. Je certifikovaný společností Ecocert jako ekologický čisticí prostředek. To vám umožní rychle, efektivně a šetrně vyčistit všechny povrchy z plastu, kovů, jako je železo nebo hliník, povrchy s pryží nebo dokonce s barvou. Při nástřiku na pilový řetěz, lišty nebo kryt stroje se rozpouští oleje, mastnota, pryskyřice a organické nečistoty. Pro další podporu můžete mycí sáček z mikrovlákna použít jako rukavici. Díly lze poté jednoduše omýt vodou.

Čištění vzduchového filtru HD2 vaší motorové pily je obzvláště snadné s mycím sáčkem z mikrovlákna. Poté, co necháte STIHL VarioClean Eco krátkou dobu působit, můžete filtr v mycím sáčku buď vypláchnout v teplé vodě, nebo jej vyprat v pračce. při 60 °C. To znamená, že filtr je téměř zpět ve svém novém stavu, takže nepotřebujete nový filtr a životní prostředí je chráněno. K čištění doporučujeme nosit ochranné brýle a pracovní nebo ochranné rukavice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: