Zastřihovač Husqvarna Aspire S20-P4A Kit

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 
  • Akumulátorový systém POWER FOR ALL 
  • Napětí akumulátoru 18 V  
  • Typ baterie Lion
  • Počet kmitů 2 800 ot./min
  • Rozteč zubů 8 mm
  • Délka stříhací lišty 20 cm
  • Hmotnost bez baterie 2,6 kg
  • Dodávka včetně akumulátoru P4A 18-B45 a nabíječky P4A 18-C70
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 3 552,89 Kč bez DPH
4 299 Kč
Kód produktu HQ9707166-04
Značka Husqvarna
Webová stránka značky husqvarna.com/cz/
Kategorie Plotostřihy
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Zastřihovač Aspire™ je bateriemi napájené multifunkční nářadí pro přesné zahradní práce, jako je zastřihování okrajů trávy a tvarování keřů a živých plotů. Profitujte z výkonného motoru a vysoké rychlosti sekání, která umožňuje jemné sekání k odstranění trávy kolem choulostivých porostů a snadnou výměnu nástavců bez použití jakýchkoli nástrojů. Baterie je kompatibilní se systémem 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, což má za následek optimální flexibilitu, protože jednu baterii lze použít pro několik nástrojů a značek. Obsluhu usnadňuje nízká hmotnost a kompaktní design, který poskytuje vynikající manévrovatelnost. Díky chytrému digitálnímu uživatelskému rozhraní můžete motor zapnout a vypnout pouhým stisknutím tlačítka a snadno zobrazit stav baterie, abyste si mohli naplánovat svou práci. Výrobek se automaticky vypne, pokud není používán po dobu 180 sekund, což snižuje riziko zranění a prodlužuje životnost baterie. Aby se minimalizoval potřebný úložný prostor, jsou nůžky na keře kompatibilní s řešením Aspire™ Storage a jsou dodávány s na míru vyrobeným hákem pro pohodlné skladování na stěně.

Tento výrobek využívá 18V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL a je kompatibilní s mnoha dalšími akumulátory a nabíječkami přidružených značek. To znamená, že si pro všechny výrobky pro domácnost a zahradu stačí zakoupit pouze jeden akumulátor.

Dodávka včetně akumulátoru P4A 18-B45 a nabíječky P4A 18-C70

Charakteristické vlastnosti


Akumulátorový systém POWER FOR ALL

 akumulatorovy system 18V

18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.


Měkká rukojeť

 mekka rukojet

Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.


Kompaktní úložiště

 

Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.


Nízká hladina hluku

 nizka hladina hluku

Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.


Husqvarna Connect

 husqvarna connect

Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.


Nízké emise uhlíku

 nizke emise uhliku

U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.


Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™

 uzivatelsky privetive rozhrani

Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru nástroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.


 

prehled baterii

Bateriový systém (?) Husqvarna P4A - 18V
Typ hnacího motoru PMDC (2-kartáčový)
Maximální průměr stříhaných větví 7,6 mm
Rychlost stříhání 2 800 kmitů/min.
Typ baterie Lion
Napětí baterie 18 V
Délka stříhací lišty 20 cm
Rozteč zubů 8 mm
Rozměry - d x š x v 52 x 8,5 x 13,6 cm
Hmotnost (bez baterie) 1,2 kg
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy 75 dB(A)
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA) 84 dB(A)
Hladina akustického výkonu, měřená 82 dB(A)
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti 2,2 m/s²
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti 2,2 m/s²
Typ dodávané baterie P4A 18-B45
Typ dodávané nabíječky P4A 18-C70

Husqvarna Aspire S20-P4A


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: