Přívěsný vozík AL-KO CT 400
Kód: AL113870Detailní popis produktu
Přívěsný vozík AL-KO CT 400
Váš dokonalý pomocník na zahradě. Velmi univerzální a lze jej také použít jako samostatný dopravní prostředek.
Bez ohledu na to, zda chcete přepravovat odřezky, listy, hnojivo, kompost, písek, mulčování, dřevo nebo jiné materiály.
Snadno se sklopí pomocí velké rukojeti, pomocí které můžete také s přívěsem snadno manipulovat.
Kompatibilní se všemi traktory AL-KO a solo by AL-KO.
Traktor je nutné vybavit správným typem závěsného zařízení.
Hlavní výhody
- Stabilní a univerzální přívěsný vozík pro zahradní traktory AL-KO a solo by AL-KO
- Sklápěcí korba
- Max. nosnost 400 kg
- Max. hmotnost nákladu při stoupání / klesání 200 kg
- Max. rychlost 5 km/h
- Velká robustní rukojeť
- Lze použít také jako nezávislý dopravní prostředek
- Robustní kola o rozměru 16x6,5-8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718061895 |
| Produktová řada: | Classic |
| Hmotnost: | 39 kg |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 202 x 95 x 75 cm |
| Rozměry korby - délka x šířka x výška: | 94 x 84 x 30 cm |
| Nosnost: | 400 kg |
| Rozměr pneumatik: | 16x6,5-8" |
| Položka byla vyprodána… | |
Přívěsný vozík AL-KO CT 400
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



