Rozmetadlo AL-KO SP 60
Kód: AL113874Detailní popis produktu
Rozmetadlo AL-KO SP 60
Vhodné pro rozmetání hnojiv, semen, vápna, soli, nebo zimní drti.
Kompatibilní se všemi traktory AL-KO a solo by AL-KO.
Traktor je nutné vybavit správným typem závěsného zařízení.
Hlavní výhody
- Praktické rozmetadlo pro traktory AL-KO. Všestranný pro rozmetání hnojiv, semen, vápna, soli, nebo zimní drti. Pouze ve spojení se zavěsným zařízením prod. č. 119831
- Lze použít v létě i v zimě
- Velká kapacita s 56 L a rozmetací šířkou 2-5 m
- Praktická odměřovací páka s nastavovací stupnicí (přibližně 5-30 mm)
- Jednoduché a praktické ovládání
- Masivní ocelový rám a plastová nádoba na drť
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718061932 |
| Produktová řada: | Classic |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 110 x 80 x 80 cm |
| Kapacita: | 56 l |
| Šířka rozmetání: | 2 - 5 m |
| Rozměr pneumatik: | 13x5.00-6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



