Zahradní válec AL-KO GW 100
Kód: AL130539Detailní popis produktu
Zahradní válec AL-KO GW 100
Pracovní šířka 98 cm. Pracovní hmotnost 140 kg s vodní náplní nebo 235 kg s pískovou náplní.
Kompatibilní se všemi traktory AL-KO a solo by AL-KO.
Traktor je nutné vybavit správným typem závěsného zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5769720330617 |
| Produktová řada: | Classic |
| Pracovní šířka: | 98 cm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Pracovní hmotnost s vodní náplní: | 140 kg |
| Pracovní hmotnost s pískovou náplní: | 235 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



