Rider Husqvarna R 214Ts
Kód: HQ9707908-01Související produkty
Detailní popis produktu
Všestranný rider s posilovačem řízení a předními LED světly
Vysoce všestranný rider Husqvarna R 214Ts je určena pro větší trávníky a náročné zahradní práce po celý rok. Je postavena na osvědčeném konceptu riderů a nabízí vynikající manévrovatelnost a skvělé výsledky sečení. Posilovač řízení zajišťuje plynulé řízení kolem překážek a snižuje fyzickou námahu, takže sečení je pohodlné i při delším používání. Díky široké škále příslušenství a nástavců je model R 214 Ts stejně účinný i pro práce v jiných ročních obdobích, jako je odklízení sněhu a čištění chodníků. Přední LED světla zajišťují viditelnost a efektivitu během večerních hodin. Údržba je velmi jednoduchá díky pohodlné servisní poloze, která usnadňuje a urychluje čištění a výměnu nožů.
Charakteristické vlastnosti

Řízení s posilovačem
Snadné sečení díky posilovači řízení, který snižuje námahu a zlepšuje ovladatelnost na každé zahradě. Snadno se vyhýbejte překážkám a užijte si pohodlnější sečení, i při delším používání.

Kloubové řízení
Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.

Přední LED světlo
Nová přední LED světla zajišťují lepší viditelnost v pozdních hodinách a v tmavších ročních obdobích a zároveň dodávají výrobku moderní vzhled.

Startování otočením klíčku
Snadné spuštění v každém počasí bez sytiče. Stačí otočit klíčkem a jet.

Vpředu zavěšené žací ústrojí
Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.

Volitelné žací ústrojí Combi
Tento rider je dodáván bez žacího ústrojí a lze k němu dokoupit žací ústrojí Combi se šířkou záběru 94 nebo 103 cm pro efektivní mulčování-BioClip® a zadní výhoz posečené trávy.

Servisní poloha
Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.

Pohodlné sedadlo řidiče
Jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.

Všestranné použití
Široká řada žacích ústrojí a příslušenství udělá váš rider všestranným pomocníkem po celý rok.

Víčko palivové nádrže na povrchu
Díky vnějšímu víčku palivové nádrže nemusíte při doplňování paliva otevírat kryt motoru. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.

Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem
Rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládané pedály, což umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu a mít tak ovládání traktoru dokonale pod kontrolou.

Snadno dostupné ovládací prvky
Ovládací prvky jsou snadno dostupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.

Automatické zapínání žacích nožů
Nože se automaticky zapínají při spuštění žacího ústrojí pro rychlé a plynulé zahájení práce.

Snadno dosažitelná páka pro nastavení výšky sečení
Páka pro nastavení výšky sečení je umístěná v dosahu ze sedadla obsluhy, což umožňuje průběžně měnit výšku sečení.

BioClip® (mulčování)
BioClip (mulčování) rozseká trávu na malé kousky, které se rychle rozkládají a tvoří přírodní hnojivo, čímž dosáhnete vynikajících výsledků v často sečených oblastech.

Čtyři velká kola
Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.

Motor umístěný za řidičem
Motor umístěný vzadu zajišťuje lepší přehled při sečení a generuje menší hlučnost a emise v prostoru řidiče oproti riderům s motorem umístěným vpředu.

Snadný přístup k servisním místům
Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.

Průhledná palivová nádrž
Velká průhledná palivová nádrž umožňuje snadno kontrolovat hladinu paliva a podle toho plánovat práci.

Výkyvná zadní náprava
Zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladké řízení i na nerovném terénu.

Odkládací přihrádka
Otevřený úložný prostor na levé straně usnadňuje přístup k vašim věcem při sečení.

Držák na láhev
Prakticky umístěný držák na láhev pro občerstvení při práci.
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ridery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Motor: | - |
| Palivo: | benzín |
| Výrobce motoru: | Husqvarna |
| Typ motoru: | HV 586AE |
| Zdvihový objem válce: | 586 cm3 |
| ? Čistý výkon při přednastavených otáčkách: | 12 kW |
| Otáčky motoru: | 2 900 ot./min |
| Počet válvů: | 2 |
| Chlazení motoru: | vzduchem |
| Typ mazání motoru: | tlakové s olejovým filtrem |
| Olejový filtr: | ano |
| Objem palivové nádrže: | 12 l |
| Množství oleje: | l |
| Emise výfukových plynů (CO2 EU V): | 778 g/kWh |
| Akumulátor: | - |
| Typ baterie: | olovo-kyselinová |
| Kapacita baterie: | 24 Ah |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Celková hmotnost baterie: | 7,2 kg |
| Žací ústrojí: | - |
| Metody sečení: | BioClip / zadní výhoz |
| Neposečený kruh: | 30 cm |
| Šířka sečení: | 94 cm / 103 cm |
| Výška sečení, min-max: | 25-75 mm |
| Počet poloh pro nastavení výšky sečení: | 10 |
| Zapínání žacích nožů: | automatické |
| Typ žací ústrojí: | Combi |
| Materiál skeletu žacího ústrojí: | ocel |
| Povrchová úprava žacího ústrojí: | práškováním |
| Počet žacích nožů: | 3 |
| Rozměry: | - |
| Rozměry pneumatiky, přední: | 170/60-8 |
| Rozměry pneumatiky, zadní: | 170/60-8 |
| Rozvor: | 88,7 cm |
| Základní stroj, délka: | 194 cm |
| Základní stroj, šířka: | 88 cm |
| Základní stroj, výška: | 113 cm |
| ? Hrubá tažná hmotnost: | 110 kg |
| ? Hmotnost: | 210 kg |
| Hnací systém: | - |
| Typ převodovky: | hydrostatická |
| Systém pojezdu: | pohon zadních kol |
| Pojezd: | ovládaný dvojicí pedálů |
| Rychlost dopředu, max.: | 9 km/h |
| Rychlost dozadu, max.: | 6 km/h |
| Vybavení: | - |
| Odpružené sedadlo: | ano |
| Typ sedadla: | komfortní |
| Počítadlo motohodin: | ano - digitální |
| Materiál sedadla: | PU |
| Výška opěradla sedadla: | středně vysoké |
| Sklopné sedadlo: | ano |
| Typ volantu: | ergonomický |
| Parkovací brzda, typ: | disková |
| Reflektory: | ano |
| Vibrace: | - |
| Vibrace volantu: | 1,9 m/s² |
| Vibrace sedadla: | 0.29 m/s² |
| Hladina zvuku a hluku: | - |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | 85,9 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená: | 99 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): | 98,1 dB(A) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



