Akumulátorový postřikovač STIHL SGA 60
Kód: STSA100117004Související produkty
Detailní popis produktu
Akumulátorový postřikovač STIHL SGA 60
Zádový postřikovač STIHL SGA 60 z akumulátorového systému STIHL AK je určen pro ochranu a péči o rostliny ve větších zahradách i pro poloprofesionální použití, například v menších zahradních centrech. Hodí se pro aplikaci tekutých přípravků proti plísním a škůdcům, hnojení i hubení plevele.
Akumulátorový postřikovač SGA 60 se velmi snadno ovládá. Nabízí konstantně vysoký tlak po celou dobu provozu, velký 15litrový průhledný zásobník s ukazatelem hladiny, robustní membránové čerpadlo a 5 různých trysek pro široké využití v zahradnictví, pěstování ovoce a zeleniny či na plantážích. Modulární systém popruhů s polstrovanou opěrkou zad a nastavitelnými ramenními, hrudními a bederními popruhy zajišťuje pohodlnou práci bez únavy i při delším používání.
Velký plnicí otvor se sítem a filtr v nádobě zabraňují vnikání nečistot do čerpadla a trysek, což umožňuje nepřetržitou práci. Pro optimální výsledky lze rychle měnit dodávané trysky – jednoduché, dvojité, čtyřnásobné, vějířové i variabilní. Adaptér navíc umožňuje použití dalších trysek z příslušenství STIHL. Postřikovací tyč lze snadno připevnit k SGA 60 pro pohodlnou přepravu a skladování.
Akumulátorový postřikovač STIHL SGA 60 nabízí ověřenou ochranu proti stříkající vodě. Její účinnost byla potvrzena náročnými interními testy a certifikována podle třídy ochrany IPX4. Díky tomu můžete pracovat bezpečně i v náročnějších podmínkách.
V našem přehledu doby provozu a nabíjení akumulátorů STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s vyvětvovací pilou STIHL HTA 30 pracovat a jak dlouho se zvolený akumulátor nabíjí.
Dodává se bez akumulátorů a nabíječky.
Charakteristické vlastnosti

Konstantní výkon
KONSTANTNÍ VÝKON BEZ OHLEDU NA STAV NABITÍ BATERIE. U akumulátorového nářadí jiných značek se výkon během práce obvykle snižuje s vybíjením akumulátoru. U akumulátorového nářadí STIHL s funkcí CONSTANT POWER tomu tak ale není. Díky chytré elektronice pracuje váš stroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.

Komfortní systém přenášení
PRO ENERGETICKY ÚSPORNOU PRÁCI. S komfortním nosným systémem pracujete díky optimalizovanému rozložení hmotnosti i při delším použití bez námahy a pohodlně. Prodyšné polstrování zad zajišťuje příjemný pocit při nošení.

Certifikace IPX4
OCHRANA PROTI STŘÍKAJÍCÍ VODĚ. Třídy ochrany IPX definují ochranu elektrických strojů proti vlhkosti. Zkouška ochrany proti vlhkosti je definována v různých stupních. IPX4 certifikuje ochranu proti stříkající vodě ze všech stran. Akumulátorové nářadí s touto certifikací je proto určeno pro každodenní použití, a to i v deštivých podmínkách.
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rosiče a postřikovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Bateriový systém: | Stihl AK-Systém |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AS 10 |
| Aku systém: | AK |
| Hmotnost: | 5,0 kg |
| Objem nádoby: | 15 l |
| Max. průtok vody: | 1,8 l/min |
| Pracovní tlak: | 65 psi |
| Max. provozní doba baterie AK 10: | až 270 min |
| Celkové rozměry (d x š x v): | 358 x 313 x 546 mm |
| Hladina akustického tlaku: | 55 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 69 dB(A) |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,8 m/s² |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



