Štípač AL-KO LSH 520/5
Kód: AL113792Související produkty
Detailní popis produktu
Horizontální štípač dřeva AL-KO LSH 520/5
Malý, kompaktní a výkonný: Mobilní horizontální štípač dřeva AL-KO je ideální pro štípání palivového dřeva.
S horizontální štípačem dřeva LSH 520/5 snadno zvládnete i náročnější práci. Profesionální obouruční ovládání a přesné štěpení dřeva zajišťují bezpečný a rychlý provoz. Odolné materiály a vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost našich štípačů.
Horizontální štípač dřeva zvládne polena až do délky 52 cm a díky štípací síle 5 tun snadno rozdělí i širší kmeny. Pevná a stabilní konstrukce je ošetřena vysoce odolnou práškovou barvou, která štípač chrání proti korozi. Štípač je napájen pomocí 230 V (domácí síť) a dosahuje výkonu 2200 W. Extra bezpečný díky ochranné kleci. Štípač je mobilní a šetří místo při skladování.
Navzdory obouručnímu ovládání, bezpečnostním prvkům a souvisejícímu snížení rizika, doporučujeme při práci se štípačem nosit bezpečnostní obuv, obranné brýle a rukavice. Při provozu se ujistěte, že je štípač dřeva postaven na pevný a rovný povrch.
Hlavní výhody
- Štípač na polena o délce až 52 cm a štípacím tlakem 5 tun
- Obzvláště bezpečný díky ochrannému krytu
- Bezpečné obouruční ovládání a pohodlná pracovní výška
- Komfortní práce díky přídavným plochám pro vedení dřeva
- Vysoký výkon motoru umožňuje dosahování velké štípací síly
Charakteristické vlastnosti štípačů AL-KO

Obzvlášť bezpečné
Ochrana rukou, obsluha dvěma rukama, ochranná klec pro lepší navádění dřeva nejenže činí práci s našimi štípači obzvláště bezpečnou, ale také zajišťuje jejich komfortní obsluhu.

Perfektní výsledky
Odolný štípací klín, několikrát svařovaný, zaručuje perfektní výsledek a dlouhou životnost. Bez námahy dokonce štípe tvrdé dřevo. Mimořádně robustní konstrukční provedení rámu pro výkonné motory. Dosahují vysokého štípacího tlaku až 8 tun.

Pevné uchycení
Omezení zdvihu, rychlý návrat štípacího klínu a nastavitelné držáky poskytují základ pro efektivní práci.

Pracovní plocha
Plochy pro vedení dřeva, jimž je vybaven štípací stůl, zajišťují vystředění polene. Rozštípnuté dřevo je buď sunuto po štípací ploše, ze které může být snadno odebíráno, nebo může také padat do přistaveného koše.

Stabilní, mobilní a prostorově úsporný
Široká konstrukce zajišťuje stabilitu při práci. S robustními koly jste vždy mobilní a můžete štípačku přepravit na jakékoli místo použití. A díky své kompaktní konstrukci můžete uložit štípačku AL-KO do kůlny, abyste ušetřili místo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štípače dřeva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718060775 |
| Produktová řada: | AL-KO COMFORT |
| Štípací tlak: | 5 t |
| Průměr polena: | 50 - 250 mm |
| Délka polena: | 200 - 520 mm |
| Rychlost štípání: | 9,5 / 5,5 cm/s |
| Výkon motoru: | 2,2 kW |
| Napájení: | 230 V AC / 50 Hz |
| Krytí: | IP 54 |
| Hmotnost: | 61 kg |
| Objem olejové náplně: | 3,5 l |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 123,5 x 61 x 134,5 cm |
| Hladina hluku LpA - nezatíženo: | 78,8 dB(A) |
| Hladina hluku LpA - při zátěži: | 89,8 dB(A) |
| Garantovaná hlučnost LwA - nezatíženo: | 93,5 dB(A) |
| Garantovaná hlučnost LwA - při zátěži: | 96,0 dB(A) |
| Vibrace: | < 2,5 m/s2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



