Štípač AL-KO LSV 560/8
Kód: AL113789Související produkty
Detailní popis produktu
Vertikální štípač dřeva AL-KO LSV 560/8
Variabilní, přesný a silný: Vertikální štípač dřeva AL-KO je ideální pro štípání velkých kusů dřeva.
S vertikálním štípačem dřeva LSV 560/8 snadno zvládnete naštípat i objemné kmeny. Profesionální obouruční ovládání s ocelovými držáky a přesné štěpení dřeva, zajišťují bezpečný a rychlý provoz. Tenké, nebo podélně řezané dřevo lze zafixovat. Odolné materiály a vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost našich štípačů.
Horizontální štípač dřeva zvládne polena až do délky 55 cm a díky štípacímu tlaku 8 tun snadno rozdělí i objemné kmeny. Kvalitní hydraulické čerpadlo dosahuje stálého výkonu při maximálním tlaku. Robustní a vysoce kvalitní konstrukce je ošetřena odolnou práškovou barvou, která štípač chrání proti korozi. Štípač je napájen pomocí 400 V (silný proud) a dosahuje výkonu 3300 W. Štípač lze snadno přemisťovat díky širokým terénním pneumatikám. Hmotnost štípače je 108,8 kg.
Navzdory dvouručnímu ovládání, bezpečnostním prvkům a souvisejícímu snížení rizika, doporučujeme při práci se štípačem nosit bezpečnostní obuv, obranné brýle a rukavice. Při provozu se ujistěte, že je štípač dřeva postaven na pevný a rovný povrch.
Hlavní výhody
- Stojací štípač na dřevo
- Štípač na polena o délce až 55 cm a štípacím tlakem 8 tun
- Napájení 400 V
- Vysoký výkon motoru umožňuje dosahování velkého štípacího tlaku
- Zesílená konstrukce vysoce odolného rámu pro větší bezpečnost a delší šivotnost
- Bezpečné obouruční ovládání a nastavitelná pracovní výška
Charakteristické vlastnosti štípačů AL-KO

Obzvlášť bezpečné
Ochrana rukou, obsluha dvěma rukama, ochranná klec pro lepší navádění dřeva nejenže činí práci s našimi štípači obzvláště bezpečnou, ale také zajišťuje jejich komfortní obsluhu.

Perfektní výsledky
Odolný štípací klín, několikrát svařovaný, zaručuje perfektní výsledek a dlouhou životnost. Bez námahy dokonce štípe tvrdé dřevo. Mimořádně robustní konstrukční provedení rámu pro výkonné motory. Dosahují vysokého štípacího tlaku až 8 tun.

Pevné uchycení
Omezení zdvihu, rychlý návrat štípacího klínu a nastavitelné držáky poskytují základ pro efektivní práci.

Pracovní plocha
Plochy pro vedení dřeva, jimž je vybaven štípací stůl, zajišťují vystředění polene. Rozštípnuté dřevo je buď sunuto po štípací ploše, ze které může být snadno odebíráno, nebo může také padat do přistaveného koše.

Stabilní, mobilní a prostorově úsporný
Široká konstrukce zajišťuje stabilitu při práci. S robustními koly jste vždy mobilní a můžete štípačku přepravit na jakékoli místo použití. A díky své kompaktní konstrukci můžete uložit štípačku AL-KO do kůlny, abyste ušetřili místo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štípače dřeva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718060751 |
| Produktová řada: | AL-KO PREMIUM |
| Štípací tlak: | 8 t |
| Průměr polena: | 80 - 300 mm |
| Délka polena: | 100 - 550 mm |
| Rychlost štípání: | 6,0 / 19,4 cm/s |
| Výkon motoru: | 3,5 kW |
| Napájení: | 400 V AC / 50 Hz |
| Krytí: | IP 54 |
| Hmotnost: | 108,8 kg |
| Objem olejové náplně: | 4,0 l |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 84,5 x 93,5 x 150 cm |
| Hladina hluku LpA - nezatíženo: | 74,7 dB(A) |
| Hladina hluku LpA - při zátěži: | 77,8 dB(A) |
| Garantovaná hlučnost LwA - nezatíženo: | 90,9 dB(A) |
| Garantovaná hlučnost LwA - při zátěži: | 93,6 dB(A) |
| Vibrace: | < 2,5 m/s2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



