Traktor AL-KO T13-86.6 M-A Easy
Kód: AL114115Detailní popis produktu
Vynikající poměr ceny a kvality - benzínový zahradní traktor AL-KO 13-86.6 M-A Easy
Pokud hledáte cenově dostupný zahradní traktor pro téměř jakékoli použití, je tento produkt vynikající volbou. Tento zahradní traktor je vysoce obratný, takže je ideální pro většinu zahrad. Široká škála příslušenství k traktoru, jako je deflektor, zahradní válec, rozmetadlo hnojiv a vozík, z něj dělá všestranný stroj (příslušenství není součástí balení traktoru).
Mulčování nebo sběr – přizpůsobeno vašim potřebám
S šířkou záběru 86 cm je tento zahradní traktor z kategorie Easy ideální pro efektivní a rychlé sekání velkých trávníků (až 3500 m²).
Zahradní traktor AL-KO Easy 13-86.6 M-A je poháněn motorem AL-KO Pro 400 s nízkými vibracemi o výkonu 7,2 kW. Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit v 7 krocích od 30 mm do 90 mm pomocí jediné páky. Odolné ocelové tělo je vybaveno dvěma noži a zajišťuje čistý řez. Sběrný koš o objemu 250 litrů se u této sekačky se zadním výhozem snadno plní a vyprazdňuje se jednoduše teleskopickou pákou. Extra velké 15" přední a 18" zadní pneumatiky poskytují vynikající přilnavost a plynulý pohyb na jakémkoli povrchu a terénu. Volant s pohodlným uchopením a přehledně uspořádané ovládací prvky nabízejí další pohodlí. Robustní přední nárazník chrání váš traktor. Elegantní LED světlo poskytuje pomoc za špatných viditelných podmínek.
Pokud chcete používat volitelnou funkci mulčování (mulčovací klín, číslo položky 127841), lze tento traktor přestavět bez použití nářadí. Nabízí 5 rychlostních stupňů vpřed a 1 rychlostní stupeň vzad, všechny ovládané ručně.
Chytrý tip: Jednoduše uložte láhev s vodou nebo mobilní telefon do určeného držáku.
Hlavní výhody
- Výkonný benzínový zahradní traktor se zadním výhozem a sběrným košem o objemu 250 l
- Manuální převodovka s 5 rychlostními stupni vpřed / 1 vzad
- Spínání sečení pomocí elektromagnetické spojky
- Individuálně nastavitelné, pohodlné, ergonomické sedadlo.
- S LED světlomety pro špatné světelné podmínky a robustním nárazníkem
- Výkonný motor AL-KO Pro 400 s výkonem 7,2 kW
- Přilnavý volant a praktické držáky na lahve a mobilní telefon
Charakteristické vlastnosti traktorů AL-KO

Žací ústrojí
Žací ústrojí s kuličkovými ložisky a tlumené vibracemi. Ideální pro sekání blízko okrajů. U některých modelů jej lze volitelně převést na mulčovací funkci.

Komfortní práce
Nízká opěrka nohou, ergonomická pracovní poloha a velkorysý prostor pro nohy umožňují pohodlné sečení bez únavy i po dlouhou dobu.

Široké pneumatiky pro optimální trakci
Široké pneumatiky travních traktorů a sekaček na trávu AL-KO umožňují optimální jízdu i v obtížném terénu a vyhýbají se vyjetým kolejím na zahradě.

Nastavení výšky sečení
Díky centrálnímu nastavení výšky sečení dosáhnete dokonalých výsledků sečení za chvilku. Pomocí páky můžete snadno a jednoduše nastavit správnou výšku sekání.

Velkokapacitní sběrný koš
Akustický signál vám řekne, kdy je box plný. Krabice se poté vyprázdní pomocí teleskopické páky nebo stisknutím tlačítka.

Snadná obsluha
Všechny ovládací prvky na našich travních traktorech a sekačkách jsou umístěny tak, aby je bylo možné optimálně ovládat ze sedadla řidiče. Díky přehlednému elektronickému displeji u některých modelů máte vždy přehled o provozních hodinách, stavu nabití baterie, rezervě paliva nebo příslušných bezpečnostních funkcích.

Hydrostatický pohon s nožním pedálem
Pro nejlepší zážitek z jízdy i v nejnáročnějších situacích. Pedály pro jízdu vpřed a vzad u traktorů AL-KO na trávu jsou hned vedle sebe.

Spolehlivý výkon
Výkonný motor zajišťuje efektivní a rychlou práci na velkých plochách. Na mnoha sekačkách používáme vysoce kvalitní vzduchem chlazené motory Briggs & Stratton Intek. Jsou extrémně odolné a spolehlivé. A to s každodenním a náročným používáním.

Patentovaný volnoběžný mechanismus k ochraně převodovky
Díky speciální mechanice našich traktorů je pedál plynu při brzdění vypnutý. To chrání převodovku a prodlužuje životnost.

Patentovaný rám
Odolné a robustní rámy travních traktorů AL-KO jsou vyráběny v naší rakouské továrně.

Snadné vyjmutí žacího ústrojí
Žací ústrojí lze vyjmout během několika minut - ideální pro čištění, výměnu nožů nebo přestavbu na speciální žací ústrojí na vysokou trávu.

Multitalent
Se sněhovou radlicí lze zahradní traktor solo by AL-KO použít také k odklízení sněhu v zimě.
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718067095 |
| Produktová řada: | Easy |
| Výrobce motoru: | AL-KO |
| Typ motoru: | Pro 400 |
| Počet válců: | 1 |
| Zdvihový objem válců: | 352 cm3 |
| Přednastavené otáčky motoru: | 2800 ot./min |
| Čistý výkon motoru při přednastavených otáčkách: | 7,2 kW |
| Typ mazání motoru: | rozstřikem |
| Chlazení motoru: | vzduchem |
| Objem palivová nádrže: | 6,0 l |
| Olejový filtr: | ne |
| Šířka záběru: | 86 cm |
| Metody sečení: | sběr / mulčování / zadní výhoz |
| Výška sečení: | 30 - 90 mm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Nastavení výšky sečení: | centrálně - pákou |
| Zapínání žacích nožů: | elektrická spojka |
| Antiskalpovací kolečka: | 2 |
| Materiál skeletu: | ocel |
| Objem sběrného koše: | 250 l |
| Materiál sběrného koše: | odolná tkanina |
| Systém pojezdu: | pohon zadních kol |
| Typ převodovky: | mechanická, 5 vpřed + 1 vzad |
| Rychlost pojezdu dopředu: | 9 km/h |
| Rychlost pojezdu dozadu: | 4 km/h |
| Mulčovací souprava: | k dispozici jako příslušenství |
| Deflektor: | k dispozici jako příslušenství |
| Reflektory: | ano, LED |
| Tempomat: | ne |
| Displej: | bez displeje |
| Přední kola: | 15x6,0-6" |
| Zadní kola: | 18x8,5-8" |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 240 cm x 97 cm x 106 cm |
| Hmotnost: | 180 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



