Traktor solo® by AL-KO T14-86.6 HD-A Easy Pro
Kód: AL127818Detailní popis produktu
Benzínový zahradní traktor solo® by AL-KO T 14-86.6 HD-A Easy Pro
Náš základní traktor vyniká jak svou cenou, tak vynikajícím výkonem sečení a sběru. Jeho vysoká manévrovatelnost je ideální pro většinu zahrad. Široká škála volitelného příslušenství, jako je mulčovací klín, deflektor a různé příslušenství, jako jsou rozmetadla, přívěsy a zahradní válce, z něj dělá skutečně všestranný traktor (příslušenství není součástí balení traktoru).
Díky plynule měnitelnému hydrostatickému pohonu ovládanému nohou (Hydrogear) a individuálně nastavitelnému, velmi pohodlnému sedadlu můžete sekat v naprosté relaxaci. Zahradní traktor z řady solo by AL-KO Easy pro se záběrem 86 cm je ideální pro efektivní a rychlé sekání velkých trávníků o rozloze až 4500 m². Zahradní traktor T 14-86.6 HD-A je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW s nízkými vibracemi. Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit v 7 krocích od 30 mm do 90 mm pomocí jediné páky. Odolné ocelové tělo má dva nože a zajišťuje čistý seč. Sběrný koš o objemu 250 l se u této sekačky se zadním výhozem snadno plní a vyprazdňuje se jednoduše teleskopickou pákou. Pokud chcete používat volitelnou funkci mulčování, lze tento traktor přestavět bez použití nářadí (číslo dílu: mulčovací klín 127841).
Chytrý tip: Láhev s vodou a mobilní telefon jednoduše uložte do určeného držáku. Extra velké 15" přední a 18" zadní pneumatiky zajišťují vynikající přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a terénu. Snadno uchopitelný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky nabízejí větší pohodlí. Robustní přední nárazník chrání váš traktor. Elegantní LED světla pomáhají za špatných viditelných podmínek.
Hlavní výhody
- Robustní ocelový rám s C-profilem pro dlouhou životnost
- Hydrostatická převodovka, pohodlně ovládaná nožním pedálem
- Spolehlivé žací ústrojí se 2 noži a záběrem 86 cm
- Kompaktní konstrukce s optimální polohou sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům
- Výkonný motor AL-KO Pro 450 s ozubeným olejovým čerpadlem pro delší životnost
- Elektromagnetická spojka nožů a sběrný koš o objemu 250 l
- Včetně LED světlometů a nárazníku
Charakteristické vlastnosti traktorů AL-KO

Žací ústrojí
Žací ústrojí s kuličkovými ložisky a tlumené vibracemi. Ideální pro sekání blízko okrajů. U některých modelů jej lze volitelně převést na mulčovací funkci.

Komfortní práce
Nízká opěrka nohou, ergonomická pracovní poloha a velkorysý prostor pro nohy umožňují pohodlné sečení bez únavy i po dlouhou dobu.

Široké pneumatiky pro optimální trakci
Široké pneumatiky travních traktorů a sekaček na trávu AL-KO umožňují optimální jízdu i v obtížném terénu a vyhýbají se vyjetým kolejím na zahradě.

Nastavení výšky sečení
Díky centrálnímu nastavení výšky sečení dosáhnete dokonalých výsledků sečení za chvilku. Pomocí páky můžete snadno a jednoduše nastavit správnou výšku sekání.

Velkokapacitní sběrný koš
Akustický signál vám řekne, kdy je box plný. Krabice se poté vyprázdní pomocí teleskopické páky nebo stisknutím tlačítka.

Snadná obsluha
Všechny ovládací prvky na našich travních traktorech a sekačkách jsou umístěny tak, aby je bylo možné optimálně ovládat ze sedadla řidiče. Díky přehlednému elektronickému displeji u některých modelů máte vždy přehled o provozních hodinách, stavu nabití baterie, rezervě paliva nebo příslušných bezpečnostních funkcích.

Hydrostatický pohon s nožním pedálem
Pro nejlepší zážitek z jízdy i v nejnáročnějších situacích. Pedály pro jízdu vpřed a vzad u traktorů AL-KO na trávu jsou hned vedle sebe.

Spolehlivý výkon
Výkonný motor zajišťuje efektivní a rychlou práci na velkých plochách. Na mnoha sekačkách používáme vysoce kvalitní vzduchem chlazené motory Briggs & Stratton Intek. Jsou extrémně odolné a spolehlivé. A to s každodenním a náročným používáním.

Patentovaný volnoběžný mechanismus k ochraně převodovky
Díky speciální mechanice našich traktorů je pedál plynu při brzdění vypnutý. To chrání převodovku a prodlužuje životnost.

Patentovaný rám
Odolné a robustní rámy travních traktorů AL-KO jsou vyráběny v naší rakouské továrně.

Snadné vyjmutí žacího ústrojí
Žací ústrojí lze vyjmout během několika minut - ideální pro čištění, výměnu nožů nebo přestavbu na speciální žací ústrojí na vysokou trávu.

Multitalent
Se sněhovou radlicí lze zahradní traktor solo by AL-KO použít také k odklízení sněhu v zimě.
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní traktory |
|---|---|
| Záruka: | pro spotřebitele 5 let |
| EAN: | 4003718067187 |
| Produktová řada: | Eesy Pro |
| Výrobce motoru: | AL-KO |
| Typ motoru: | Pro 450 |
| Počet válců: | 1 |
| Zdvihový objem válců: | 452 cm3 |
| Přednastavené otáčky motoru: | 2800 ot./min |
| Čistý výkon motoru při přednastavených otáčkách: | 9,2 kW / 2 700 ot/min |
| Typ mazání motoru: | rozstřikem |
| Chlazení motoru: | vzduchem |
| Objem palivová nádrže: | 6,0 l |
| Olejový filtr: | ne |
| Šířka záběru: | 86 cm |
| Metody sečení: | sběr / mulčování / zadní výhoz |
| Výška sečení: | 30 - 90 mm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 7 |
| Nastavení výšky sečení: | centrálně - pákou |
| Zapínání žacích nožů: | elektrická spojka |
| Antiskalpovací kolečka: | 2 |
| Materiál skeletu: | ocel |
| Objem sběrného koše: | 250 l |
| Materiál sběrného koše: | odolná tkanina |
| Pojezd: | ovládaný pedálem |
| Typ převodovky: | hydrostatická |
| Systém pojezdu: | pohon zadních kol |
| Výrobce převodovky: | HydroGear |
| Model převodovky: | T2 |
| Rychlost pojezdu dopředu: | 9 km/h |
| Rychlost pojezdu dozadu: | 4 km/h |
| Mulčovací souprava: | k dispozici jako příslušenství |
| Deflektor: | k dispozici jako příslušenství |
| Reflektory: | ano, LED |
| Tempomat: | ne |
| Displej: | bez displeje |
| Přední kola: | 15x6,0-6" |
| Zadní kola: | 18x8,5-8" |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 240 cm x 97 cm x 106 cm |
| Hmotnost: | 188 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



