Řetězová pila Stihl MSA 70 C-B SET+

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 
  • Napětí baterie 36 V
  • Typ baterie Lion - AK System
  • Délka lišty 30 cm
  • Typ řetězu 1/4" P 1,1 mm PM3
  • Hmotnost (bez baterie a řezného nástroje) 2,9 kg
  • Včetně dvou akumulátorů AK20 a nabíječky AL101
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 10 857,85 Kč bez DPH
13 138 Kč
Kód produktu STMA042000005
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz
Kategorie Akumulátorové pily
Záruka 2 + 1 rok
Položka byla vyprodána...
 

Vysoce kvalitní akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 70 C je vhodná k přípravě palivového dřív, práci kolem pozemku a kácení menších stromů. Motorová pila MSA 70 C pracuje s akumulátory systému AK a je tak tichá, že ji můžete používat bez ochrany sluchu i v místech citlivých na hluk.

Díky standardní řezné soupravě s pilovým řetězem 1/4" P Picco Micro 3 (PM3) a vodící liště STIHL Rollomatic E Mini můžete spolehlivě provádět čisté a hladké řezy. Nízká hmotnost systému a výkonný, energeticky úsporný EC-Motor zajišťují optimální vyvážení a potřebný výkon.

Otáčky akumulátorové pily můžete plynule regulovat pomocí ovládací páky s funkcí potenciometru. Měkká rukojeť zajistí dobré držení, větší pohodlí a zvýší ergonomii. Pila je vybavená systémem rychloupínání řetězu (B) pro snadné a bezpečné napínání řetězu, aniž by bylo nutné použít nářadí. Přídavná brzda řetězu QuickStop Super zvyšuje bezpečnost okamžitým zastavením řetězu, jakmile uvolníte rukojeť. Průhledná olejová nádrž navíc umožňuje neustále sledovat hladinu oleje. Při přepravě nebo skladování můžete akumulátor uzamknout v mezipoloze, díky čemuž se baterie pevně zafixuje ve stroji, aniž by se uzavřely kontakty pro průchod proudu.

Prodlouženou záruku o dodatečných 12 měsíců získáte zdarma po registraci nově zakoupeného stroje, a to pouze na stránce mujstihl.cz/plus. Prodlouženou záruku lze uplatnit pouze na nově zakoupené stroje pouze do 30 dní od koupě stroje.

 

Sériová výbava


Zařízení pro rychloupínání řetězu STIHL (B)

Rychloupinani retezu

Dotažení pilového řetězu bez nářadí. Díky rychloupínacímu systému řetězu STIHL můžete svůj pilový řetěz napnout rychle a bez nářadí pomocí nastavovacího kolečka. Otočením nastavovacího kolečka doleva se řetěz pily uvolní, otočením seřizovacího kolečka doprava se řetěz pily napíná. Pokud utáhnete kryt řetězového kola, vodící lišta se automaticky zafixuje.


Ovládací rukojeť se Soft-Grip a Ergo páčkou

ovladaci rukojet_2

Pro komfortní ovládání. Díky měkkému dílu na ovládací rukojeti padne Vaše pila pohodlně do ruky a lze ji bezpečně ovládat. Držení navíc zlepšuje měkká rukojeť, zvláště když je mokro. Práci usnadňuje také Ergo páčka, kdy není potřeba pilu během práce znovu odemykat, pokud zůstane jedna ruka na zadní rukojeti.


Ovládací páka s funkcí potenciometru

ovladaci paka

Pro komfortní ovládání. Ovládací pákou s funkcí potenciometru můžete plynule regulovat rychlost Vaší akumulátorové řetězové pily a tím snadno ovládat a upravovat výkon..


Obouruční obsluha

ovladani obema rukama_2

Zajišťuje komfortní práci. Vaše akumulátorová řetězová pila STIHL má ergonomicky tvarovanou rukojeť a pohodlnou zadní ovládací rukojeť s měkkými komponenty. Díky tomuto dvouručnímu ovládání můžete pracovat pohodlně, bez námahy a bezpečně ve všech polohách.


Průhledná nádrž na olej

pruhledna nadrz

Usnadňuje ovládání. Díky průhledné olejové nádrži můžete snbadno a rychle zkontrolovat hladinu mazacího oleje. Vždy tak víte, kdy je třeba doplnit olej, abyste mohli dlouhodobě efektivně pracovat.


Mezipozice pro baterii v zařízení

baterie v mezipozici

Pro bezpečnou přepravu. Baterii můžete zasunout do zařízení ve dvou fázích: V první fázi je baterie pevně fixována v zařízení, ale ještě se nedotýká kontaktů a tedy nedochází k jejímu vybíjení. V druhé fázi je baterie v provozní poloze.


Motor EC

Motor EC

Vysoká účinnost a nízké nároky na údržbu. Díky kompaktní konstrukci, nízké hmotnosti a vysoké účinnosti Vám EC motor umožňuje pracovat energeticky úsporným způsobem. Navíc má tento motor dlouhou životnost.


QuickStop Super (Q)

QuickStop Super_1

Přídavný systém brzdění pro ještě větší bezpečnost od firmy STIHL: Pilový řetěz se okamžitě zastaví nejen při dostatečně silném zpětném rázu nebo aktivním ovládáním přední ochrany ruky, ale i když pustíte zadní rukojeť. Tato jedinečná bezpečnostní výbava se stará o ještě větší ochranu uživatele ve všech pracovních polohách.


Bezpečnostní pokyny

Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem STIHL. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.

Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.

Názorné informace o bezpečném použití naleznete v tomto instruktážním videu.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.

Bateriový systém (?) Stihl AK-Systém
Délka lišty 30 cm
Jmenovité napětí 36 V
Technologie akumulátoru Lithium-Ion AK System
Provozní doba s AK 10 až 18 min.
Provozní doba s AK 20 až 40 min
Provozní doba s AK 30 až 45 min.
Příkon 1,1 KW
Výkon (?) 0,9 kW
Hmotnost 2,9 kg
Hladina akustického tlaku 83 dB(A)
Hladina akustického výkonu 94 dB(A)
Hodnota vibrací vlevo 3,2 m/s²
Hodnota vibrací vpravo 3,4 m/s²
Rozteč řetězu 1/4" P
Typ řetězu PM3
STIHL zařízení pro rychlonapínání řetězu (B) sériově
Uzávěr nádrže nevyžadující nářadí sériově
Ochrana před přetížením sériově
Měkké madlo sériově

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: