Sekačka AL-KO 32.1 Li Easy 18V SET
Kód: AL113885Detailní popis produktu
Sekačka AL-KO 32.1 Li Easy 18V
Základní model od AL-KO zaujme nízkou hmotností, která zabraňuje rychlé únavě při sekání trávníku. Díky inovativním komponentům, jako je lithium-iontová baterie s indikátorem stavu nabití, je AL-KO 32.1 Li spolehlivým partnerem pro vaši zahradu.
Agilní, lehká, kompaktní. Se svou nízkou hmotností díky plastovému krytu, z toho vyplývající vysokou manévrovatelností a šířkou záběru 32 cm je akumulátorová sekačka na trávu 32.1 Li ideální pro údržbu menších zahrad. 18V lithium-iontová baterie zajišťuje efektivní práci na trávnících o rozloze až 200 m². Jediným pohybem ruky snadno nastavíte výšku sečení v 5 krocích od 25 mm do 65 mm. Plastový sběrný box pojme až 30 l. Praktické madlo na přenášení zajišťuje snadnou přepravu a skládací rukojeť umožňuje skladování šetřící místo.
S řadou baterií AL-KO 18 V Bosch Home & Garden kompatibilních jste díky našemu četnému zahradnímu nářadí dokonale vybaveni pro každou aplikaci. Baterie a nabíječky jsou navíc kompatibilní se všemi zařízeními různých výrobců, které pracují s bateriovým systémem Bosch 18 V Home and Garden. 2x baterie (2,5 Ah) a nabíječka je součástí balení.
S Li-ion baterií AL-KO 18 V si můžete vybrat ze čtyř různých velikostí akumulátorů v Ah. K dispozici jsou akumulátory 2,5 / 4 / 5 a 6 Ah. Akumulátor je vhodný pro všechna zařízení z rodiny kompatibilních s AL-KO 18 V Bosch Home & Garden.
Hlavní výhody
- Včetně dvou výkonných 18 V (2,5 Ah) lithium-iontových baterií a nabíječky
- Centrální nastavení výšky sečení
- Praktické madlo na přenášení
- Skládací madlo
- Agilní a kompaktní
- Lehká pro tranport
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718062311 |
| Materiál skeletu: | plast |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Šířka záběru: | do 40 cm |
| Velikost pracovní plochy: | malá |
| ? Bateriový systém: | AL-KO 18V |
| Pracovní metody: | sběr do koše, zadní výhoz |
| Produktová řada: | Easy |
| Typ pohonu: | akumulátorový |
| Způsob použití: | uživatel |
| Zdroj energie: | akumulátor |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Čistý výkon motoru: | xxx W |
| Otáčky: | 3 300 ot./min |
| Materiál skeletu: | odolný plast |
| Materiál koleček: | plast |
| Metody sečení: | 2v1 - sběr do koše, zadní výhoz |
| Šířka záběru: | 32 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Nastavení výšky sečení: | centrální |
| Výška sečení: | 25 - 65 mm |
| ECO mód: | ne |
| Doporučená velikost pracovní plochy: | 250 m² |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Typ sběrného koše: | plastový |
| Objem sběrného koše: | 30 l |
| Typ rukojeti: | rovná |
| Sklopná rukojeť: | ano |
| Nastavitelná výška rukojeti: | ano |
| Kolečka s ložisky přední/zadní: | ne / ne |
| Průměr předních kol: | 150 mm |
| Průměr zadních kol: | 230 mm |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 130 x 42 x 102 cm |
| Hmotnost: | 15,6 kg |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | LpA = 78 dB(A) / K = 3 Db(A) |
| Měřená hladina akustického výkonu: | LwA = 89 dB(A) / K = 1,0 db(A) |
| Vibrace rukojeti: | ahv = 1,1 m/s2 / K = 1,5 m/s2 |
| Provozní časy: | . |
| Doba provozu s akumulátorem 2,5 Ah: | až 20 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátoru 2,5 Ah: | 67 min. |
| Doba provozu s akumulátorem 4,0 Ah: | až 25 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátoru 4,0 Ah: | 105 min. |
| Doba provozu s akumulátorem 5,0 Ah: | až 30min. |
| ? Doba nabíjení akumulátoru 5,0 Ah: | 128 min. |
| Doba provozu s akumulátorem 8,0 Ah: | až 45 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátoru 8,0 Ah: | 210 min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



