Sekačka AL-KO 38.2 E Comfort
Kód: AL113852Detailní popis produktu
Elektrická sekačka AL-KO 38.2 E Comfort
Elegantní nový design spojený s vysokou hodnotou uznání. Komfortní a bezemisní provoz. Díky bezemisnímu a tichému provozu je elektrická sekačka dokonalým pomocníkem pro péči o trávník v jakékoli obytné oblasti. Se svým 1600W výkonným elektromotorem pracuje bez výfukových plynů, motorového oleje, vývinu tepla a nadměrného hluku. Kabelový provoz umožňuje pracovat tiše, bez starostí o dobu nabíjení nebo doplňování paliva a bez dodatečné hmotnosti baterie nebo benzínové nádrže. Výsledkem je plynulé sečení s nízkou hmotností a vysokým komfortem obsluhy. Kompaktní model 38.2 E Comfort se šířkou sečení 38 cm zaujme především svým designem bez vyčnívajících kol, což je ideální pro přesné sečení blízko okrajů, v rozích a malých klikatých zahradách. Díky robustní rukojeti, centrálnímu nastavení výšky sečení a nízké hmotnosti 15,4 kg nabízí mnoho komfortních prvků pro snadnou manipulaci. XXL zadní kola zajišťují lepší trakci při sečení a součástí je i funkce mulčování. Se šířkou záběru 38 cm a 45l sběrným košem je sekačka vhodná pro trávníky do 500 m². Aerodynamický tvar krytu a velký otvor umožňují optimální zachycení posečené trávy a efektivní plnění sběrného koše. Záchytný box s indikátorem naplnění a rukojetí usnadňuje vyprazdňování. Plně sklopná řídítka šetří místo při skladování a sekačku lze uložit i ve svislé poloze pro snadnější čištění.
Hlavní výhody
- Výkonný 1600W motor
- S ergonomickým dvouručním spínačem pro maximální komfort obsluhy
- Robustní plastový/látkový koš na trávu s indikátorem naplnění koše
- Centrální nastavení výšky sečení
- Praktické madlo na přenášení
- Skládací madla
- Lze postavit do svislé polohy pro snadné čištění
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718061574 |
| Materiál skeletu: | plast |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Šířka záběru: | do 40 cm |
| Velikost pracovní plochy: | malá |
| Pracovní metody: | sběr do koše |
| Produktová řada: | Comfort |
| Typ pohonu: | elektrický |
| Způsob použití: | uživatel |
| Zdroj energie: | elektrická |
| Motor: | 230 V / 1600W |
| Otáčky: | ot./min |
| Materiál skeletu: | odolný plast |
| Materiál koleček: | plast |
| Metody sečení: | sběr do koše |
| Šířka záběru: | 38 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Nastavení výšky sečení: | centrální |
| Výška sečení: | 20 - 75 mm |
| Doporučená velikost pracovní plochy: | 500 m² |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Typ sběrného koše: | plastová horní část s tkaninovým vakem |
| Objem sběrného koše: | 45 l |
| Typ rukojeti: | tvarovaná |
| Sklopná rukojeť: | ano |
| Nastavitelná výška rukojeti: | ano |
| Kolečka s ložisky přední/zadní: | ne / ne |
| Průměr předních kol: | 155 mm |
| Průměr zadních kol: | 220 mm |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 130 x 45 x 102 cm |
| Hmotnost: | 15,4 kg |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | LpA = 82 dB(A) / K = 3 Db(A) |
| Měřená hladina akustického výkonu: | LwA = 94 dB(A) / K = 1,4 db(A) |
| Vibrace rukojeti: | ahv < 2,5 m/s2 / K = 1,5 m/s2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



