Sekačka AL-KO 382 Li Premium 18V SET
Kód: AL113844Detailní popis produktu
Sekačka AL-KO 382 Li Premium 18V
Lehká akumulátorová sekačka s elegantním designem. Špičkový model od AL-KO zaujme nízkou hmotností a vysokou obratností, která zabraňuje rychlé únavě při sekání trávníku. Díky inovativním komponentům, jako je lithium-iontový akumulátor s indikátorem stavu nabití a ovládací panel maxRun je AL-KO 382 Li Premium spolehlivým partnerem pro vaši zahradu.
Inovativní panel maxRun s LED ukazatelem úrovně nabití akumulátorů a provozním režimem Eco Mode pro delší provoz.
Díky nízké hmotnosti plastového tělesa a z toho vyplývající vysoké manévrovatelnosti při šířce sečení 38 cm je akumulátorová sekačka 382 Li Premium ideální pro údržbu menších a středních zahrad. 18V lithium-iontový akumulátor zajišťuje efektivní práci na trávnících o rozloze až 400 m². Pomocí jedné rukojeti můžete pohodlně nastavit výšku sečení v 6 krocích od 20 mm do 75 mm. Plastový sběrný box s ukazatelem stavu naplnění pojme až 45 l. Snadnou přepravu zajišťuje praktické madlo a příjemný spínač na řídítkách zvyšuje komfort jízdy. S řadou akumulátorů AL-KO 18 V jste díky našemu četnému zahradnímu nářadí dokonale vybaveni pro každou aplikaci. Akumulátory a nabíječky jsou navíc kompatibilní se všemi nástroji různých výrobců, které pracují se systémem akumulátoru Bosch 18 V Home and Garden.
2x dobíjecí akumulátor (5,0 Ah) a nabíječka součástí dodávky. S Li-ion akumulátory AL-KO 18 V BOSCH KOMPATIBLE FOR HOME AND GARDEN máte přístup k různým délkám chodu a nabíjení, protože je na výběr ze čtyř různých velikostí Ah. Můžete si vybrat z 2,5 / 4 / 5 a 6 Ah.
Hlavní výhody
- Dva výkonné 18V (5,0 Ah) lithium-iontové akumulátory a nabíječka součástí dodávky
- Prémiové osazení informačním displejem maxRun s informacemi o stavu baterií
- Režim ECO mode
- Centrální nastavení výšky sečení
- Praktické madlo na přenášení
- Lze jej postavit vertikálně pro snadné čištění
- Umožňuje mulčování
- Pevný plastový koš s náběhem a indikátorem úrovně naplnění
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718061499 |
| Materiál skeletu: | plast |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Šířka záběru: | do 40 cm |
| Velikost pracovní plochy: | malá |
| ? Bateriový systém: | AL-KO 18V |
| Pracovní metody: | sběr do koše, BioClip |
| Typ pohonu: | akumulátorový |
| Způsob použití: | uživatel |
| Zdroj energie: | akumulátor |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Čistý výkon motoru: | 800 W |
| Otáčky: | 3 000 ot./min |
| Materiál skeletu: | odolný plast |
| Materiál koleček: | plast |
| Metody sečení: | 3v1 - sběr do koše, mulčování, zadní výhoz |
| Šířka záběru: | 38 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Nastavení výšky sečení: | centrální |
| Výška sečení: | 20 - 75 mm |
| ECO mód: | ano |
| Doporučená velikost pracovní plochy: | 400 m² |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Typ sběrného koše: | pevná horní část s tkaninovým vakem |
| Objem sběrného koše: | 45 l |
| Typ rukojeti: | rovná |
| Sklopná rukojeť: | ano |
| Nastavitelná výška rukojeti: | ano |
| Kolečka s ložisky přední/zadní: | ne / ne |
| Průměr předních kol: | 155 mm |
| Průměr zadních kol: | 220 mm |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 130 x 42 x 102 cm |
| Hmotnost: | 15,8 kg |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | LpA = 76 dB(A) / K = 3 Db(A) |
| Měřená hladina akustického výkonu: | LwA = 86 dB(A) / K = 0,70db(A) |
| Vibrace rukojeti: | ahv < 2,5 m/s2 / K = 1,5 m/s2 |
| Provozní časy: | . |
| Max. posekaná plocha s akumulátorem 2,5 Ah: | 200 m² |
| Max. posekaná plocha s akumulátorem 4,0 Ah: | 300 m2 |
| Max. posekaná plocha s akumulátorem 5,0 Ah: | 400 m² |
| Doba nabíjení akumulátoru 2,5 Ah: | 25 min. |
| Doba nabíjení akumulátoru 4,0 Ah: | 39 min. |
| Doba nabíjení akumulátoru 5,0 Ah: | 62 min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



