Sekačka solo® by AL-KO 3833 Li P Easy Pro 36V SET
Kód: AL127784Detailní popis produktu
Sekačka solo® by AL-KO 3833 Li P 36V SET
Základní model zaujme nízkou hmotností a tedy velmi snadnou ovladatelností. Díky inovativním komponentům, jako jsou lithium-iontová baterie nebo velká zadní kola, je 3833 Li P 36V vaším spolehlivým malým pomocníkem pro vaši zahradu.
36V Akumulátor. Jako doplňkové příslušenství lze zvolit akumulátory s kapacitou 4, 5 nebo 8 Ah.
Se šířkou sečení 37 cm a velkými koly s kuličkovými ložisky můžete efektivně posekat až 650 m² trávníku.
Přilnavý profil pro optimální trakci i ve vysoké trávě. Individuálně nastavitelná dlouhá rukojeť s měkkou rukojetí a lehký sběrný koš na trávu o objemu 45 l stojan pro pohodlnou práci.
Pohodlnou práci zajišťuje také centrální 6-ti směrové nastavení výšky sečení (25-75 mm) a integrovaná rukojeť.
Akumulátor 4Ah (114099) a nabíječka (113281) jsou součástí dodávky. Tento akumulátor je velmi výkonný, nemá paměťový efekt a lze jej použít ve všech zařízeních rodiny 36V. Jeden akumulátor – mnoho možností využití.
Hlavní výhody
- Centrální nastavení výšky, 25-75mm
- Stabilní a lehký koš na sběr trávy, 45 litrů
- Velká kola (150/230 mm zadní/přední) s kuličkovými ložisky pro nejlepší trakci i ve vysoké trávě
- Nastavitelná rukojeť
- Součástí dodávky nabíječka C130 36V (3,0A)
- V setu s akumulátorem B160 36V (4,0 Ah)
Bezpečnostní pokyny
Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem AL-KO. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.
Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete zde.
Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj naleznete v sekci VIDEO.
Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718066210 |
| Materiál skeletu: | plast |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Šířka záběru: | do 40 cm |
| Velikost pracovní plochy: | malá |
| ? Bateriový systém: | AL-KO 36V |
| Pracovní metody: | sběr do koše, zadní výhoz |
| Produktová řada: | Easy Pro |
| Typ pohonu: | akumulátorový |
| Způsob použití: | uživatel |
| Zdroj energie: | akumulátor |
| Napětí baterie: | 36 V |
| Čistý výkon motoru: | W |
| Otáčky: | ot./min |
| Materiál skeletu: | odolný plast |
| Materiál koleček: | plast |
| Metody sečení: | 2v1 - sběr do koše, zadní výhoz |
| Šířka záběru: | 37 cm |
| Polohy pro nastavení výšky sečení: | 6 |
| Nastavení výšky sečení: | centrální |
| Výška sečení: | 25 - 75 mm |
| ECO mód: | ne |
| Doporučená velikost pracovní plochy: | 650 m² |
| Pojezd: | bez pojezdu |
| Typ sběrného koše: | plastová horní část s tkaninovým vakem |
| Objem sběrného koše: | 45 l |
| Typ rukojeti: | tvarovaná |
| Sklopná rukojeť: | ano |
| Nastavitelná výška rukojeti: | ano |
| Kolečka s ložisky přední/zadní: | ano / ano |
| Průměr předních kol: | 150 mm |
| Průměr zadních kol: | 230 mm |
| Rozměry - délka x šířka x výška: | 130 x 42 x 102 cm |
| Hmotnost: | 17,6 kg |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | LpA = 76 dB(A) / K = 3 Db(A) |
| Měřená hladina akustického výkonu: | LwA = 86 dB(A) / K = 0,70db(A) |
| Vibrace rukojeti: | ahv < 2,5 m/s2 / K = 1,5 m/s2 |
| Provozní časy: | . |
| Doba provozu s akumulátorem 2,5 Ah: | až 20 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátor 2,5 Ah: | 60 min |
| Doba provozu s akumulátorem 4,0 Ah: | až 35 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátor 4,0 Ah: | 90 min. |
| Doba provozu s akumulátorem 5,0 Ah: | až 45 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátor 5,0 Ah: | 120 min. |
| Doba provozu s akumulátorem 8,0 Ah: | až 55 min. |
| ? Doba nabíjení akumulátor 8,0 Ah: | 180 min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



