Foukač Stihl BGA 300

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 
  • Napětí baterie 36 V
  • Typ baterie Lion - AP-System
  • Max. rychlost vzduchu 86 m/s
  • Max. objemový průtok vzduchu 970 m³/h (kulatá tryska)
  • Hmotnost (bez akumulátoru) 7,4 kg
  • Bez baterie a nabíječky
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 15 694,21 Kč bez DPH
18 990 Kč
Kód produktu STBA030115914
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz
Kategorie Akumulátorové foukače
Záruka 2 + 1 rok
Položka byla vyprodána...
 

Pokud provádí například technické služby úklidové práce v oblastech citlivých na hluk, hraje hlasitost používaných strojů důležitou roli. Právě z tohoto důvodu jsme akumulátorový foukač STIHL BGA 300 vybavili novým systémem STIHL pro snížení hluku. Kromě toho se snížením určitých frekvencí dosáhne také příjemnějšího zvuku. Maximální rychlost vzduchu 86 m/s zaručuje mimořádně vysoký čisticí výkon, takže snadno odfouknete i těžké a mokré listí a efektivně zvládnete čistit celé parky, cesty a ulice.

Pro optimální hospodaření s energií můžete na ovládací rukojeti s LED displejem pohodlně nastavit výkon foukání pomocí 4 předdefinovaných úrovní. Nastavitelnou foukací trubici lze jednoduše zkrátit nebo prodloužit. Kompaktní konstrukce akumulátorového foukače je navíc uzpůsobena tak, abyste se při práci mohli pohodlně pohybovat i v úzkých prostorech, například mezi zaparkovanými auty.

Ergonomický nosný systém s pohodlnými ramenními popruhy a bederním pásem optimálně rozkládá svou hmotnost. Pro práci s foukačem BGA 300 je nutný alespoň jeden akumulátor STIHL AR 2000 L. Všechny akumulátorové stroje STIHL AP-Systému jsou určeny především pro profesionální uživatele a pro každodenní použití, a to i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Stroje jsou testovány proti stříkající vodě v náročných interních testech, které vychází z normy IPX4.

Prodlouženou záruku o dodatečných 12 měsíců získáte zdarma po registraci nově zakoupeného stroje, a to pouze na stránce mujstihl.cz/plus. Prodlouženou záruku lze uplatnit pouze na nově zakoupené stroje pouze do 30 dní od koupě stroje.

 

Sériová výbava


Systém redukce hluku

redukce hluku

Méně hluku pro okolí. Inovativní technologie výrazně snižuje hlasitost (úroveň akustického výkonu) pro obyvatele a kolemjdoucí. Zároveň jsou minimalizovány rušivé frekvence, takže vzniká příjemný zvuk. Na výkonném sání turbíny je snížena hlučnost, takže foukač listí zní stejně tiše pro lidi v okolí ze všech stran.


Energetický management

energetický management

Správný výkon pro každou aplikaci. V závislosti na požadavcích lze sílu foukání flexibilně nastavit ve 4 úrovních výkonu včetně režimu boost. Zvolená úroveň je indikována rozsvícenými LED diodami. V režimu boost je přetlačením ovládací páčky trvale dostupný maximální výkon foukače, bez ohledu na předvolenou úroveň výkonu. Výdrž baterie může být optimalizována výběrem vhodného režimu výkonu.

 


Zajištění ovládací páčky

 

doraz plynu

Udržujte delší dobu stálou polohu ovládací páčky. Můžete uzamknout jakoukoliv požadovanou polohu ovládací páčky, a to i v mezistupních. To zmírňuje naáhání vašeho ukazováčku při delším a trvalém používání.

 


Rychlé nastavení délky foukače

 

rachle nastaveni trubice

Pro komfort při práci v úzkých prostorách a zákoutích. Délku foukací trubice můžete plynule upravovat, například pro použití v úzkých pracovních prostorách nebo rozích. Foukací trubici můžete zajistit otočením fixačního kroužku.

 


Ergonomický podpůrný systém

 

ergonomicky podpurny system

Vysoký pracovní komfort. Vysoce kvalitní ergonomický nosný systém nabízí vysoký komfort při práci. Ramenní popruhy ve tvaru S a bederní pás zajiš%ťují pohodlné nošení, zlepšují rozložení hmotnosti a podporují vás zejména během dlouhé práce.

 


Držák foukací trubice

 

drzak foukaci trubice

Usnadňuje přepravu. S praktickým držákem snadno a bezpečně připenvíte foukací trubici přímo ke stroji, abyste ji mohli snadno a bez námahy přepravovat bez toho, že by foukací trubice překážela.

 


Nastavení polohy rukojeti bez nářadí

 

nastaveni rukojeti

Pro ergonomisckou práci. Díky beznástrojovému nastavení polohy rukojeti snadno přizpůsobíte rukojeť na foukací trubici výšce uživatele. To umožňuje ergonomickou a energeticky úspornou práci.

 


Připraveno pro připojení

pripraveno pro pripojeni

Kompatibilní se SMART Connectorem 2 A. Smart Connector 2 A můžete namontovat do krytu zařízení v připravené pozici. Ten je připojen k řídící jednotce a cenná data zařízení jsou přenášena do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, který je v dosahu. Můžete si prohlížet zaznamenaná data prostřednictvím aplikace STIHL a připojeného portálu STIHL a využívat další funkce.

 


Bezpečnostní pokyny

Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem STIHL. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.

Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete v sekci SOUBORY.

Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj STIHL naleznete v sekci VIDEO.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.

Bateriový systém (?) Stihl AP-Systém
Jmenovité napětí 36 V
Technologie akumulátoru Lithium-Ion AP System
Provozní doba s AP 200 (?) do 16 / do 13 minut
Provozní doba s AP 300 (?) do 20 / do 15 minut
Provozní doba s AP 300 S (?) do 25 / do 18 / do 14 min
Provozní doba s AP 500 S (?) do 29 / do 21 / do 17 / do 12 min
Provozní doba s AR 2000 L až 48 min.
Provozní doba s AR 3000 L až 61 min.
Hmotnost 7,4 kg
Foukací síla 26 N
Rychlost vzduchu - kruhová hubice 86 m/s
Objemový průchod vzduchu s kruhovou hubicí 970 m3/hod
Hladina akustického tlaku 84 dB(A)
Hladina akustického výkonu 94 dB(A)
Hodnota vibrací vpravo 0,2 m/s²
Kulatá hubice sériově
Plochá hubice možnost, jako příslušenství
Náprsní popruh / bokový pás - / ano
Adaptér sacího zařízení -

STIHL BGA 300


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: