McCULLOCH

Webová stránka značky: McCULLOCH
 

 

McCulloch má za sebou dlouhou historii, orientovanou na vývoj výkonných a spolehlivých výrobků. První kroky McCulloch učinil v roce 1949, kdy představil první americkou jednomužnou řetězovou pilu. Po dvě desetiletí byli cílovou skupinou McCulloch profesionální dřevorubci. V roce 1970 se zaměřil na výrobky pro běžné spotřebitele - vlastníky pozemků.

I dnes, kdy je McCulloch součástí skupiny Husqvarna, patří výrobky McCulloch pro zahradu a les mezi nejlepší. Zkušenosti a znalosti, které získal během 60-letého působení na trhu, využívá k vývoji nových řetězových pil, sekaček na trávu, zahradních traktorů, vyžínačů, nůžek na živý plot apod.

Dnešní nabídka výrobků McCulloch pokračuje v tradici výkonných motorů, technických inovací a skvělého designu, kterými jsou výrobky McCulloch známé po více než půlstoletí. Každý výrobek McCulloch je navržen pro vysoký výkon a dlouhou životnost, aby vám dobře sloužil při péči o vaši zahradu po mnoho budoucích let.

Cílem náročné práce vývojářů McCulloch je zvýšit výkon a výkonnost a současně snížit spotřebu paliva, emise a hladinu hluku výrobků. Přitom ale nezapomínají ani na zvýšení bezpečnosti a pohodlí uživatelů. Tato kvalitativní politika je jasně formulována: vaše očekávání, týkající se výrobků McCulloch a jejich servisu, musí být vždy splněna nebo překonána. To vyžaduje vývoj technologií a výrobků, které splní a překročí minimální legislativní požadavky.

 

 

mccullochlogo 

 

 

4790
4791147904791
 • Superlite 4528 Kód: MC9666933-01
  Plotostřih McCulloch SuperLite 4528
  Vyprodáno Značka: McCULLOCH

  Motor 21,7 cm³
  Výkon 0,6 kW
  Maximální průměr větví 20 mm
  Délka stříhací lišty 45 cm
  Rozteč zubů 28 mm
  Hmotnost 4,8 kg

  4 790 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem