Stihl Kit Care & Clean HS Plus

 
 
  • Sada pro péči o plotostřihy a nůžky na živé ploty STIHL
  • Pro soukromé uživatele a profesionály
  • Sada obsahuje STIHL Superclean - sprej s lubrikační funkcí proti pryskyřici a nečistotám a s ochranou proti korozi a Multilub - speciální převodové mazivo s optimalizovanou konzistencí a velmi dobrou přilnavostí
  • Snížené opotřebení díky dobré adhezi i v otevřených částech převodovky
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 264,46 Kč bez DPH
320 Kč
Kód produktu ST07825168604
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz
Kategorie Čistící prostředky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Se sadou STIHL Care & Clean Kit HS můžete své nůžky na živý plot čistit a udržovat rychle a snadno jako soukromý uživatel nebo profesionál. V sadě STIHL Care & Clean Kit HS máte v jednom balení společně následující čisticí a ošetřující produkty: STIHL Superclean a Multilub.

Chcete-li z nůžek na živý plot nebo nůžek na živý plot odstranit pryskyřici a nečistoty , po použití nastříkejte sadu na stříhání STIHL Superclean. Sprej s mazací funkcí nejen rozpouští nečistoty, ale působí také jako mazivo a ochrana proti korozi . Potom byste měli nůžkami na živý plot krátce pohnout, aby se mazivo dobře rozprostřelo. Vysoce kvalitní převodové mazivo Multilub zajišťuje dobré mazání plotostřihů a převodů plotostřihů a podporuje dlouhou životnost. Díky vynikající přilnavosti zůstává v otevřených částech převodu a snižuje opotřebení.

Pravidelné čištění a péči o nůžky na živý plot a nůžky na živý plot lze rychle provést pomocí sady Care & Clean a podpoříte tak dlouhou životnost vašich nůžek na živý plot a nůžek na živý plot . Pokud chcete ušetřit peníze při péči o vaše nůžky na živý plot nebo nůžky na živý plot, pak se vyplatí využít náš speciální balíček. To zahrnuje 300 ml Superclean a 80 g Multilub . To vám umožní čistit a pečovat o vaše zařízení STIHL a zároveň chránit vaši peněženku.

Složení podle předpisů pro detergenty:
MAZACÍ OLEJE (ROPNÉ), C15-30, NA BÁZI HYDRATOVANÉHO NEUTRÁLNÍHO OLEJE; C11-14 ALKANY; BUTAN; PROPAN; ISOBUTANY; ŘEPKOVÝ OLEJ; DIOKTYL SODIUM SULFOSUCCINATE; CALCIUMDINONYLNAFTALENESULFONÁT; PARFÉM; ISOPENTANY; OLEOYL SARKOSIN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: