Vyvětvovací pila Husqvarna Aspire PE5-P4A

 
Novinka Efekt lupa
 
  • Akumulátorový systém POWER FOR ALL 
  • Napětí akumulátoru 18 V  
  • Typ baterie Lion
  • Maximální dosah 3 m
  • Délka lišty 5"/15 cm
  • Rozteč řetězu 1/4" 1,1 mm
  • Hmotnost bez baterie a nástroje 2,8 kg
  • Bez baterie a nabíječky
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 3 718,18 Kč bez DPH
4 499 Kč
Kód produktu HQ9706114-02
Značka Husqvarna
Webová stránka značky husqvarna.com/cz/
Kategorie Řetězové pily
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Husqvarna Aspire™ PE5-P4A je výkonná akumulátorová vyvětvovací pila pro přesné a čisté řezy na větvích o šířce až 75 mm. S pilou se snadno manipuluje díky jejímu kompaktnímu designu a nízké hmotnosti. Lze ji snadno spojit s teleskopickým hřídelem, který prodlouží váš dosah až na 3 metry pro prořezávání vysoko rostoucích větví.

Stejně jako všechny nástroje z řady Husqvarna Aspire™ má elegantní černý design doplněný oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním bodům. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno díky přibalenému háčku, vyrobenému na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™.

18 V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL nabízí flexibilitu a vyžaduje méně úložného prostoru, protože jeden akumulátor lze použít pro nástroje a vybavení více značek.

Součástí dodávky není baterie a nabíječka.

 

Charakteristické vlastnosti


Kompaktní velikost

 kompaktni rozmery

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.


Kompaktní úložiště

 

Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.


Akumulátorový systém POWER FOR ALL

 akumulatorovy system 18V

18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.


Intuitivní ovládání

 intuitivni ovladani

Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.


Měkká rukojeť

 mekka rukojet

Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.


Teleskopický hřídel

 teleskopicky hridel

Díky teleskopickému hřídeli nepotřebujete žebřík a prodloužíte dosah vaší vyvětvovací pily až na 3 metry. Nepoužívaný hřídel můžete pohodlně zavěsit na zeď nebo na kolejnici Aspire™ pomocí přiložených, na míru vyrobených háčků na zeď.


Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™

 uzivatelsky privetive rozhrani

Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru nástroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.


Nízká hladina hluku

 nizka hladina hluku

Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.


Husqvarna Connect

 husqvarna connect

Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.


Nízké emise uhlíku

 nizke emise uhliku

U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.


 

prehled baterii

Bateriový systém (?) Husqvarna P4A - 18V
Zdroj energie akumulátor
Napětí baterie 18 V
Typ baterie Lion
Délka lišty 5"
Rozteč řetězu 1/4"
Tloušťka vodícího článku 1,1 mm
Rychlost řetězu při max. výkonu 5 m/s
Rozměry - d x š x v 221 x 8 x 20 cm
Délka ve složeném stavu 130 cm
Hmotnost (bez baterie a řezného nástroje) 2,8 kg
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy 74 dB(A)
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA) 90 dB(A)
Hladina akustického výkonu, měřená 88 dB(A)
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti, sbalená 0,5 m/s²
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeť 0,5 m/s²

Husqvarna Aspire P5-P4A


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: