Robotická sekačka Husqvarna Automower 535 AWD

 
  • 1 z 4
 
  • Kapacita sečení 3500 m2 
  • Max. sklon sekané plochy 70 %
  • Typ baterie Lion
  • Kapacita baterie 5,0 Ah
  • Šířka sekání 22 cm
  • Výška sekání 30 - 70 mm
  • Hmotnost sekačky 17,0 kg
Dostupnost Na dotaz
Cena 109 916,53 Kč bez DPH
132 999 Kč
Kód produktu HQ9706517-11
Značka Husqvarna
Webová stránka značky husqvarna.com/cz/
Kategorie Výrobci
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Moderní a výkonná robotická sekačka s pohonem všech kol navržená pro profesionální použití. Sekačka zvládne posekat trávníky do 3 500 m², vyhýbat se překážkám, pohybovat se v náročném terénu i ve svazích do 70 %. Je přizpůsobena pro veřejné instalace se zjednodušeným ovládáním pro snadnou interakci. Je vybavena funkcemi, jako je detekce objektů pomocí ultrazvukové technologie, dálkové ovládání a sledování polohy sekačky - společně s dalšími stroji vaší flotily – v aplikaci Husqvarna Fleet Services™.

 

Charakteristické vlastnosti

Pohon všech kol

pohon vsech kol  

Modely Automower® AWD jsou vybaveny technologií, která optimalizuje ovládání každého kola pro vynikající provoz v nejnáročnějším terénu, s působivým výkonem ve svahu, kdy zvládá až 70% (35°) sklon.


Otočný design zadní části

 otocny zadni design

Kloubová konstrukce zadní části umožňuje vynikající manévrovatelnost při pohybu na členitých trávnících a v průchodech. Zadní část těla se také může otáčet, což výrazně zlepšuje trakci v nerovném terénu a umožňuje maximálně využít pohon všech kol u modelů Automower® AWD.


Technologie AIM

 technologie AIM

Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.


Husqvarna Fleet Services™

Aplikace Husqvarna Fleet Services™ vám poskytuje možnost sledovat, ovládat a analyzovat celou vaši flotilu strojů z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Můžete monitorovat stav vašich sekaček nebo jejich přesné umístění, uvést je do chodu, zastavit nebo zaparkovat všechny před příchodem bouřky. Jednoduché je i jejich nastavení, včetně výšky sečení. Aplikace umožňuje příjímání varovných hlášení a sledování polohy sekačky v případě odcizení, ať jste vy nebo sekačka kdekoli. Během instalace a při úpravách instalací bez ohraničujících vodičů EPOS je vyžadována podpora ze strany Automower Connect."


Uživatelsky přátelské rozhraní

 uzivatelsky pratelske rozhrani

Rozhraní přizpůsobené pro profesionální použití, což znamená, že všechna nastavení a ovládací prvky jsou spravovány na dálku prostřednictvím aplikace pro smartphone Husqvarna Fleet Services nebo prostřednictvím PC/ tabletu. Ovládací prvky výrobku; stavová LED indikace a funkce START/STOP. Jednoduché používání i pro nezkušené uživatele. Ochrání váš výrobek před vážným poškozením v případě vandalismu.


Bezpečnostní světla - pro bezpečnost okolí

 bezpecnostni svetla

Bezpečnostní světla s pulzujícím nebo stálým světlem pro zvýšení viditelnosti během provozu v noci. Snižují riziko nehod ve veřejném pracovním prostředí.


FOTA - bezdrátová aktualizace firmware

 FOTA 

Pomocí aplikace Automower® Connect můžete snadno aktualizovat software a využívat nové funkce a aktualizace.


Dálková detekce objektů

 dalkova detekce objektu

Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi.


Parkovací tlačítko na nabíjecí stanici

 parkovaci tlacitko

Chcete-li, aby se sekačka sama vrátila do nabíjecí stanice, stačí stisknout tlačítko PARK na nabíjecí stanici. Užitečná funkce zejména při sečení větších ploch, např. fotbalového nebo golfového hřiště.


Vyjímečně tichý pohon

 vyjimecne tichy pohon

Motory kol s dvoustupňovými převodovkami - to je nová technologie, která umožňuje velmi tichý pohon. Poskytuje vynikající výkon při velmi nízké hladině hluku a umožňuje noční provoz nebo sečení 24 hodin denně, aniž by sekačka rušila vaše sousedy.


Zvládne svahy se sklonem do 70 %

 svahy 70st

Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 70 %.


Timer podle počasí

 timer podle pocasi

Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.


Automatické zvládání průchodů

 automaticke zvladani pruchodu

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.


Elektricky ovládané nastavení výšky sečení

 elektricky ovladane nastavovani vysky

Elektrické nastavení výšky sečení umožňuje pohodlně nastavit požadovanou výšku pomocí aplikace Husqvarna Automower® Connect. Toto nastavení je dostupné také v hlavní nabídce sekačky.


Tři naváděcí vodiče

 tri navadeci vodice

Tři naváděcí vodiče zkracují čas hledání nabíjecí stanice, i když je instalace provedena na opravdu rozlehlé, členité zahradě nebo pozemku, který je rozdělený na více pracovních ploch.


5 různých startovních míst

5 ruznych startovacich mist

Rovnoměrný výsledek sečení po celém trávníku díky možnosti zahájit sečení na pěti různých vzdálených místech podél patentovaného naváděcího vodiče mimo nabíjecí stanici. Čím větší je travnatá plocha, tím lepší a důležitější je použít více výchozích bodů.


Kontrola vyváženosti

 kontrola vyvazenosti

Automaticky detekuje a upozorní, pokud dojde k nevyváženosti žacího systému, aby byl zajištěn tichý a bezproblémový provoz. Nevyváženost může být způsobena chybějícími, dvojitě namontovanými nebo poškozenými břity.


Ochrana proti krádeži pomocí GPS

 ochrana proti kradezi

Sekačka je vybavena modulem GPS pro sledování aktuální polohy sekačky, které minimalizuje riziko krádeže. Do vašeho zařízení budou prostřednictvím aplikace Automower Connect® zasílána oznámení, díky nimž budete vždy vědět, kde se sekačka nachází.


Přední nárazník

 predni naraznik

Pogumovaný přední nárazník zvyšuje odolnost sekačky proti opakovaným kolizím se stromy, keři a dalšími předměty uvnitř instalace.


Unikátní systém sečení

 unikatni system seceni

Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.


Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu

 ochrana proti kradezi alarm_pin

Vybavená alarmem s vysokým tónem a zámkem na PIN kód pro minimalizaci rizika krádeže. Pokud je sekačka odnesena, spustí se výstraha, kterou lze deaktivovat pouze pomocí jedinečného PIN kódu sekačky.


Automatické nabíjení

 automaticke nabijeni

Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.


Jednoduché nastavení časového spínače

 jednoduche nastaveni casoveho spinace

S pomocí časového spínače s týdenním cyklem můžete přesně naplánovat časové intervaly, ve kterých bude sekačka Automower® pracovat.


Senzory zvednutí a náklonu

 senzory zvednuti a naklonu

Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.


Odolný proti vlivům počasí

 odolny proti pocasi

Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.


Ohraničení pozemku obvodovým vodičem
Kapacita sečení (+/- 20%) 3 500 m2
Maximální sklon pracovní plochy 70 %
Maximální sklon plochy u ohraničujícího vodiče 50 %
Minimální šířka průchodu 60 cm
Metody vyhledávání 5
Naváděcí vodič 3
Vzdálené startovací body 5
Výkon za hodinu 150 m2/hod
Max. aktivní čas 24 h
Systém nabíjení automatický
Celková hmotnost 17,6 kg
Rozměry - d x š x v 93 x 55 x 29 cm
Barva oranžová / šedá
Hladina hluku naměřená 60 dB(A)
Index ochrany (IP kód) IPX5
Typ akumulátoru Lion
Kapacita akumulátoru 5,0 Ah
Nabíjecí proud 7 Ah
Průměrná spotřeba energie při max. využití 24 kWh / měsíc
Přibližný doba nabíjení 30 min.
Přibližná doba sekání na jedno nabití 100 min.
Žací systém 3 otočné žací nože
Typ motoru žacího systému Bezkartáčový stejnosměrný motor (BLDC)
Šířka záběru 22 cm
Výška sečení 30 - 70 mm
Nastavení výšky sečení elektrické
Obousměrné otáčení žacího disku ano
Ovládání Profesionální uživatelské rozhraní / aplikace
Informační panel ne
Bezdrátové připojení Bluetooth®, Celulární
Řízení pomocí aplikace Husqvarna Fleet Services
Senzor pro zvednutí ano
Senzor náklonu ano
Senzor mrazu ne
Ultrazvukový senzor ano
Technologie Automower Inteligentní mapování ano
Automatické projíždění úzkými pasážemi ano
Automower Acces ne
Automower Connect s GPS sledováním pro případ odcizení ano
Automower Connect Home ano
FOTA (bezdrátové dálkové stažení firmwaru) ano
GPS asistovaná navigace ano
Možnost kombinace s GARDENA smart systémem ano
Profily (paměť nastavení) ne
Kontrola sečení ve svazích ano
Kompatibilita s Alexa / Google Home ano
Spirálové sečení ne
Sečení na místě ne
Systematické sekání úzkých pasáží ne
Časovač podle počasí ano
Kontrola nevyváženosti žacího disku ano
LED světlomety ano
Detekce vzdálených objektů ano
Pryžový nárazník ano
Otočné žací břity ano
Ochrana proti krádeži ano
Podsvícený displej ne
Možnost umývání hadicí ne
Velký displej ne
Eco-mód ano
Ochranný dist žacího ústrojí ano
Ultratichý pohon ano
Alarm ano
PIN kód ano
GPS navigace ano
Náhradní žací břity 9 ks
Instalační materiál není součástí dodávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: